Ana sayfa Mobil Uygulamalar WhatsApp karanlık tema için yeni duvar kağıtları ortaya çıktı!

WhatsApp karanlık tema için yeni duvar kağıtları ortaya çıktı!

WhatsApp karanlık tema için yeni duvar kağıtları Android uygulamasında ortaya çıktı. Karanlık tema nihayet gelecek gibi görünüyor.

Facebook’un bünyesinde yer alan popüler mesajlaşma platformu WhatsApp, uzun bir süredir hem iOS’te hem de Android’de karanlık tema için çalışmalarına başlamıştı. Beta sürümlerinde test edilen bu karanlık temanın ne zaman herkese kullanıma sunulacağı henüz bilinmese de bugün yeni bir sızıntı geldi.

WhatsApp karanlık tema için geri sayım başladı!

WhatsApp’ın Android’deki Beta uygulamasında yeni duvar kağıtlarının eklendiği ortaya çıktı. Bu duvar kağıtları tahmin edebileceğiniz gibi karanlık temayla ilgili. Daha koyu duvar kağıtlarını uygulamaya ekleyen WhatsApp, karanlık temanın sunulması ile kullanıcılarına okunabilirlik açısından daha iyibir deneyim sunacak.

WhatsApp karanlık tema

Şimdilik Beta aşamasında olan bu özelliğin artık çok yakında herkes için kullanıma sunulacağını söylesek yalan olmaz. Önce Messenger daha sonra Instagram ve son olarak da Facebook’un web sürümü karanlık temaya kavuştu. Şimdi tek eksik kalan WhatsApp.

WhatsApp Masaüstü açığı dosyalara erişim sağlıyor

Sosyal medya devi artık tüm odağını WhatsApp’a verecek gibi görünüyor. Umarız Android 10 ve iOS 13 sahiplerinin severek kullandığı karanlık tema için çalışmalara hız verilir ve WhatsApp’a da yakında bu özellik gelir.

Peki, siz gece modu / karanlık tema seçeneklerini uygulamalarınızda veya sistem arayüzünde kullanıyor musunuz? Özellike gece geç saatlerde telefon ile uğraşıyorsanız bu özelliği göz sağlığınız için aktif etmenizde fayda olduğunu belirtelim.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler