WhatsApp beklenen özelliği sonunda sunuyor

WhatsApp mesajlarda takvim

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıların yıllardır beklediği bir özelliği sonunda servis etme kararı aldı. İşte detaylar.

WhatsApp beklenen özelliği sonunda sunuyor. Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp, aldığı güncellemeler ile beraber değişmeye ve gelişmeye devam ediyor. Şirketin yeni planı ise gönderilen mesajları düzenleme üzerine kurulu. Peki ama mesajları düzenleme özelliği tam olarak ne işimize yarayacak?

WhatsApp kullanıcıları için önemli güncelleme geliyor

Güncelleme ne zamandan itibaren ve hangi kullanıcılar için geçerli olacak? Bu soruların yanıtlarını almak için hep birlikte haberimizin detay kısımlarına bir göz atalım.

WhatsApp sohbetlerinizi Android'den iOS'a aktarmanıza izin verecek

WhatsApp beklenen özelliği sonunda sunuyor

En önemli rakibi Telegram’ı neredeyse saf dışı bırakan WhatsApp, yeni güncellemeler ile kullanıcılarının yüzünü güldürmek istiyor. Uygulamaya sunulması beklenen yeni özelliğin ismi ise mesajları düzenleme özelliği. Böylece kullanıcılar, bir sohbette göndermiş oldukları mesajları silmek haricinde düzenleme yetkisine de sahip olacaklar. Açık konuşmak gerekirse bahsi geçen güncelleme, pek çok kullanıcı tarafından uzun süredir bekleniyordu.

WhatsApp başkanı iPad uygulaması hakkında konuştu!

Evet, artık mesajları düzenleme şansımız olacak. Ancak WhatsApp yetkilileri, bunun yalnızca mesaj atıldıktan 15 dakika içerisinde yapılabileceğini ifade ediyor. Kullanıcılardan alınacak geri bildirimlere göre bu sürenin uzaması da kuvvetle muhtemel. Ayrıca gelen bilgiler, düzenlenen mesajların alt kısmında “düzenlendi” şeklinde bir bilginin yer alacağını bizlere söylüyor. Bu güncellemenin şimdilik yalnızca Android cihazlar için geleceği ifade edilirken, ne zaman servis edileceği belirsizliğini koruyor.

Amazon internet uydularını fırlatmaya hazırlanıyor