WhatsApp yeni özelliklerini sunuyor

WhatsApp, gruplardan sessizce çıkmanızı sağlayan bir özelliği test ediyor

En popüler mesajlaşma uygulamalarından biri WhatsApp yeni özelliklerini sunmaya devam ediyor. İşte tüm detaylar.

Tüm dünyada milyarlarca insan tarafından yoğun bir şekilde kullanılan WhatsApp yeni özelliklerini sunmaya devam ediyor. Uygulamanın kullanıcıları artık 24 saat boyunca kayıtlı tüm kişileri tarafından görülebilecekleri “durum” bölümünde herhangi bir resim veya kısa video yayınlayabilir. 24 saat sonra durum otomatik olarak silinecek. Yakın zamana kadar, kullanıcılar yalnızca belirli mesajları, fotoğrafları veya kısa videoları gönderebiliyordu. Ancak, uygulama son zamanlarda bir ton yeni alternatif ekleyerek durum özelliği setini genişletti. Şirketin uyguladığı belirli özellikleri daha derinlemesine inceleyelim.

WhatsApp yeni özelliklerini sunuyor

Öncelikle, sesli mesajlar artık kaydedilebilir ve durum güncellemeleri olarak paylaşılabilir. Kişiniz her durum güncellemesi yayınladığında, profil resminin çevresinde yeni bir durum profili halkası görünecek. Bu zil, sohbet listesinde, grup katılımcı listelerinde ve iletişim bilgileri alanında görüntülenecek. Son olarak, tıpkı konuşmalarda olduğu gibi durum güncellemelerinde bağlantı önizlemeleri artık etkinleştirildi. Bu nedenle, durumunuzla ilgili bir bağlantı yayınladığınızda, önizleme otomatik olarak görünecek, durumunuzun görünümü iyileşecek ve kişilerinize, bağlantıya dokunmadan önce bağlantının ne hakkında olduğunu bilmeleri sağlanacak.

WhatsApp mesajlaşma platformuna özelliklerin eklenmesiyle ilgili ele almamız gereken tek şey buydu. Özellikler hakkında ne düşünüyorsun? Özelliklerin eklenmesi mesajlaşma platformuna bakış açınızı değiştiriyor mu? En önemli mesajlaşma uygulamalarından olan mesajlaşma uygulaması ile ilgili gelişmeler devam edecek.

Binance depremzede kullanıcılarına 100’er dolar değerinde BNB dağıtacak