Ana SayfaAppleVodafone Kullanıcılarına iOS 6.1 İçin Uyarı Mesajı Yolladı!

Vodafone Kullanıcılarına iOS 6.1 İçin Uyarı Mesajı Yolladı!

Apple Ocak ayının 28’inde iOS işletim sisteminin 6.1 güncellemesini kullanıcıların beğenisine sundu. iOS 6.1 rekor indirme sayısıyla birçok kullanıcı tarafından hemen iPhone, iPad ve iPod akıllı cihazlarına kuruldu. 

iOS 6.1’i cihazlarına kuran kullanıcılar birkaç sorunla karşılaştı. Bunlardan biri de cihazların 3G bağlantı sorunuydu. 3G şebekesine bağlanmakta zorluk çeken bazı cihazların yaşadığı sorunlar geçtiğimiz günlerde forum sitelerinde yansımıştı. Bu konu hakkında açıklama yapmayan Apple’ın bu sorunları ne zaman düzenleyeceği ise merak konusu. Hal böyle olunca operatörlerde kullanıcılarını doğru yönlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar.Vodafone-iOS-6.1
iOS 6.1 sorunlarına en son örnek Kanada’da faaliyet gösteren Vodafone mobil ağ operatöründen geldi. iPhone 4S kullanıcılarına mesaj atan firma iOS 6.1 güncellemesini yüklememeleri konusunda uyardı. Eğer yüklerlerse 3G ağ şebekesinde sorunlar yaşanacağının alını çizen Vodafone iOS 6.1 sorununu kabul eden ilk operatör oldu.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting