Ana SayfaCep TelefonuApple’ın Başı iOS 6.1 Sorunlarıyla Yine Dertte!

Apple’ın Başı iOS 6.1 Sorunlarıyla Yine Dertte!

Geçtiğimiz dönemde iOS 6.1 işletim sistemiyle iPhone 4S kullanıcılarının yaşadığı sorunları sizlerle paylaşmıştık. Hatta Apple iPhone 4S kullanıcı sorunlarını gidermek için yeni bir güncelleme bile çıkarmıştı.

iOS 6.1’in çıkmasının ardından iPhone 4S kullanıcıları 3G şebeke bağlantılarında sorunlar yaşamaya başlamıştı. Bunu gören ve soruna hemen müdahale eden Apple bir hafta içerisinde iPhone 4S kullanıcılarına özel yeni bir iOS 6.1.1 güncellemesi hazırlayan Apple tam sorunlardan kurtulduğunu düşünürken yeni bir problemle daha karşı karşıya kaldı. Bu seferki problem ise iPhone kullanıcılarının Microsoft Exchange mail hesaplarıyla yaşadığı sorundan kaynaklanıyor.  ios-6-1-exchange
Bu konu hakkında teknik destek sayfası hazırlayan Apple bu tarz sorunlarla karşılaşan kullanıcıların biraz daha sabretmesini söylüyor. Yeni bir güncellemeyle ilgili çalışmalarını hızlandıran firmanın önümüzdeki hafta içerisinde bu sorunu çözecek güncellemeyi kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor. Teknik destek sayfasında kullanıcıların sorunu geçici olarak çözebileceğini belirten Apple bu işlemi Ayarlar / Mail, Kişiler, Takvimler/Exchange Hesabı bölümünden kapatarak sorunu geçici olarak giderebileceklerinin altını çizdi.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU