Ana SayfaAppleiOS 6.1 Untethered Jailbreak Bu Hafta Sonu Yayınlanabilir!

iOS 6.1 Untethered Jailbreak Bu Hafta Sonu Yayınlanabilir!

Uzun süredir iOS 6.1 işletim sisteminin çıkmasını bekleyen Apple kullanıcıları nihayet muradına erdi. Ya Jailbreak bekleyen kullanıcılar?

iOS 6.1’in yayınlanmasıyla birlikte Jailreak çalışmalarına başlayan bazı kullanııclar attıkları adımları kullanıcılara rahatlıkla duyurmaktan geri kalmıyorlar. Bu kullanıcılar grubunun başında da “evad3rs” adlı ekip yer alıyor. Bu ekip geçtiğimiz dönemde yayınladığı Jailbreak çözümleriyle iOS kullanıcıları tarafından oldukça iyi tanınıyor. Bu ekinin üyelerinden “planetbeing” ve “MuscleNerd”’in Twitter üzerinden verdiği bilgilere göre iOS 6.1 Untethered Jailbreak bu hafta sonu kullanıcıların kullanımına sunulabilir. Üzerine çalışmaya devam ettiklerini belirten  “evad3rs” grubu üyeleri almaları gereken yolun büyük bir kısmını geçtiklerini ve sonuç için çok az bir yolları kaldığını ifade ediyorlar. jailbreak-ios-6.

Bildiğiniz gibi Untethered Jailbreak sayesinde iOS 6 cihazlara AppStore dışında da uygulama yüklenebiliyor. Apple’ın iPhone ve iPad dışındaki cihazları Apple TV ve iPod’da Untethered Jailbreak yapılabiliyor. Tabii ki Untethered Jailbreak cihaz kapatılıp tekrara açıldığında tekrarlanması gerekiyor. Birçok kullanıcı şimdilik bu hafta sonu “evad3rs” tarafından verilecek müjdeli haberi bekliyor.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting