Ana SayfaAppleApple’dan iPhone Kullanıcılarına Bir Sürpriz Daha

Apple’dan iPhone Kullanıcılarına Bir Sürpriz Daha

Apple’ın geçtiğimiz günlerde çıkardığı iOs 6.1 güncellemesiyle ilgili yaşadığı sorunlardan haberdarsınızdır. Peki bu sorunlar ne zaman son bulacak.

Apple’ın iOS 6 güncellemeleriyle yaşadığı sorunlar bitmek tükenmek bilmiyor. iOS 6.1 güncellemesinin çıkmasından kısa bir süre sonra iPhone 4S kullanıcılarının yaşadığı 3G problemini gidermek için iOS 6.1.1 sürümünü çıkartan firma yaşanan Microsoft Exchange ve şifre sorunlarını çözmek içinde iOS 6.1.2 sürümünü çıkarmıştı. Şimdiki sorunlara çare bulundu derken bugün gelen bir haber kullanıcılar üzerinde şok etkisi yarattı. ios 6.1.1.3 güncelleme
Apple son güncellemenin bir gün ardından iOS 6.1.3 beta sürümünü çıkarınca herkes şaşırdı. Şimdilik bu beta sürümü sadece geliştiricilerin indirebilmesine açılmış durumda. Apple’ın bu yeni güncelleme ile bizim görmediğimiz fakat firmanın gördüğü bazı açıkları kapaması bekleniyor. Bu açıklar muhtemelen geliştiricileri de ilgilendiriyor ve firma bu sebeptendir yeni bir sürüm ile geliştiricilerin uygulamalarını bu düzenlemelere uygun yapılandırmasını bekliyor. Bakalım önümüzdeki günler neler gösterecek.

ios-613-beta2

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU