Ana SayfaCep TelefonuBlackBerry Z10 Amerika’da Satışa Sunuldu!

BlackBerry Z10 Amerika’da Satışa Sunuldu!

Blacberry yeni platformu Blackberry 10 ile birlikte il akıllı telefonu olan Z10’u Amerika’da 999 dolar fiyat etiketiyle satışa sundu.

BlacBerry Z10 geçtiğimiz günlerde İngiltere ve Kanada’da satışa sunulmuştu. Bu ülkelerin akabinde Amerika’da da geçtiğimiz gün içerisinde satışa sunulan BlackBerry Z10 999 dolar fiyat ve kontratsız olarak kullanıcılar ile buluşuyor. Geçtiğimiz günlerde T-Mobile firması tarafından yapılan açıklamaya göre BlackBerry Z10 akıllı telefonu Mart ayı içerisinde Amerika’da satışa sunulacağı bilgisi verilmişti. BlackBerry’nin kontratsız olarak yeni ürününü satışa sunması kullanıcılar tarafında sürpriz bir etki yaptı. İş dünyasına yönelik olarak bilinen BlackBerry yeni platformu BlackBerry 10 ile bu duvarı yıkarak akıllı telefonlarının son kullanıcılara da yönelik olduğunu göstermek istiyor. Kontratsız olarak satışa sunulan ürünler muhtemelen bu tarz kullanıcılara yönelik satışa sunulmuş ve fazla stok adedi bulunmuyor. BlackBerry-Z10
BlackBerry Z10 hali hazırda Kanada’da iki yıllık kontrat ile aylık 149 dolardan satışa sunulmuş duruda. Bu fiyat baz alındığında BlackBerry Z10’nun Amerika fiyatının uygun bir değerde olduğu söylenebilir. Bakalım BlackBerry Z10 ülkemizde ne kadar bir bedelle satışa sunulacak.

- Reklam -
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting