Vivo Y35 tasarımı netleşti

vivo 2

Çinli teknoloji şirketi Vivo tarafından üretilen ve yakın bir zaman içerisinde resmen tanıtılacak olan bütçe dostu Vivo Y35 modeli bir kez daha kendini gösterdi.

Vivo Y35 tasarımı netleşti. Akıllı telefon dünyası hemen her gün yeni bir gelişmeyle uyanıyor. Bu kimi zaman yeni çıkacak bir amiral gemisine ilişkin sızdırılan bilgiler olurken, kimi zamansa tıpkı bugün olduğu gibi bütçe dostu bir telefonun görüntülerinin paylaşılması şeklinde yaşanabiliyor. İşte yeni ancak uygun fiyatlı bir akıllı telefon arayışı içerisinde olanların aklına gelen ilk markalardan biri olan Vivo, yine bütçe dostu bir telefonla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

vivo 2

11 Ağustos günü resmi tanıtımı yapılacak olan Vivo Y35 modeline dair neredeyse her şeyi çoktan öğrendik. Bununla birlikte telefonun tasarımı konusu biraz muğlaktı. İşte bu eksiklikte bugün paylaşılan yeni görsellerle giderilmiş oldu.

vivo 1

Vivo Y35 tasarımı netleşti

Tam isimlendirilmesiyle Vivo Y35 4G modeli, 11 Ağustos günü karşımıza çıktığında bütün özelliklerini en ince ayrıntısına kadar sergileyecek. Ancak bizim şimdiden öğrendiğimiz bilgiler de hiç azımsanacak cinsten değil. Buna göre, yeni akıllı telefon 6,58 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde LCD panelle gelecek. Gücünü Snapdragon 680 yonga setinden alması beklenen Vivo Y35 4G’de ayrıca 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı bulunacak.

vivo

Son zamanların en popüler teknolojisi hızlı şarj desteğinden de mahrum kalmayacak olan Vivo Y35’de 44W’ye kadar hızlı şarj desteği alabilen 5.000mAh’lık batarya mevcut. Telefonun 11 Ağustos’ta tanıtılacağını biliyoruz ancak fiyat etiketi konusunda şimdilik bir malumatımız bulunmuyor.

Akıllı otomobiller siber saldırı kurbanı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir