iPhone 14 fiyatı çıkmadan güncellendi

iPhone 14

Akıllı telefon dünyasının en ünlü markası iPhone, önümüzdeki günlerde bir kez daha sahneye çıkacak. Ancak o güne kadar söylentilerin ardı arkası kesilmeyecek gibi duruyor.

iPhone 14 fiyatı çıkmadan güncellendi. Apple denildiği zaman akla gelen ilk marka olan iPhone, dünyanın gelmiş geçmiş en ünlü akıllı telefonu olabilir. Lüks, statü, kalite ve zenginlik gibi pek çok farklı değerle özdeşleştirilen bu telefon, uzun bir süre daha akıllı telefon kullanıcılarının bir numaralı tercihi olmaya devam edecek gibi görünüyor. Ancak iPhone bile olsanız, ekonomik sıkıntıların baş gösterdiği dönemlerde fiyat politikanızı iyi kurgulamanız gerekiyor.

iPhone 14 Pro Max

Apple’a yakın kaynaklar tarafından geçtiğimiz haftalarda ortaya atılan iddialarda, Amerikalı teknoloji devinin bu yıl satışa sunacağı tüm iPhone modelleri için 100 dolarlık bir zam planladığı söyleniyordu. Bunun anlamı, 2021 yılında 799 dolardan satışa sunulan iPhone 13’den sonra, bu yıl satışa sunulacak olan iPhone 14, 899 dolarlık fiyat etiketine sahip olacaktı. Ancak yeni bilgiler Apple’ın bu planından kısmen vazgeçtiğini gösteriyor.

iPhone 14 hayal kırıklığı

iPhone 14 fiyatı çıkmadan güncellendi

Daha önce iPad ve Mac konularında verdiği doğru bilgilerle ünlenen Güney Koreli bir duyum hesabı, bu defa da iPhone 14 fiyatları hakkında iddialarını paylaştı. Buna göre Apple, iPhone 14 serisinin giriş modeli olan iPhone 14’ün fiyatına dokunmayacak ve bu telefon yine 799 dolardan satışa sunulacak. Amerikalı teknoloji devi, zaten iPhone 13’de kullanılan başta yonga seti olmak üzere pek çok teknolojinin iPhone 14’e de hayat vereceğini hesaba katarak, maliyet artışlarını bu şekilde erittiğini düşünmüş ve bu modele yapacağı zamdan vazgeçmiş.

iPhone 14 'tam bir yeniden tasarım' ile gelecek

Bununla birlikte eğer iddialar doğruysa, bu mantıkla iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri için zam kaçınılmaz demektir çünkü Apple bu cihazlarda tamamen yeni teknolojilere yer verecek ve bu da şirkete büyük bir ek maliyet getirecek.

Google, Meet adında iki uygulamaya sahip olacak!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir