Vivo X90 serisi amiral gemisi sınıfında dengeleri alt üst edebilir

vivo X90 pro

Teknoloji dünyasının fiyat performans markası konumunda olan Vivo, yeni serisiyle birlikte bu kez amiral gemisi sınıfına hitap edecek.

Vivo X90 serisi amiral gemisi sınıfında dengeleri alt üst edebilir. Akıllı telefonlar son zamanların en büyük teknolojik icadı konumunda. Bugüne kadar milyarlarca akıllı telefon satıldığı düşünüldüğünde, insanların bu teknolojiye ne kadar yoğun bir ilgi gösterdiği de anlaşılıyor. Bununla birlikte akıllı telefon kullanıcıları çoğu zaman yeni bir akıllı telefon alacağı zaman ilk olarak kendilerine göre bir bütçe belirler ve sonrasında akıllı telefonlara bakmaya başlarlar.

vivo X Fold+

İşte önceliği bütçe olanların son zamanlarda sıklıkla başvurduğu Vivo markası, bu defa bütçe dostu akıllı telefon arayışı içerisinde olanları değil de, güçlü cihazları tercih edenleri hedef alıyor.

vivo X Fold1

Vivo X90 serisi amiral gemisi sınıfında dengeleri alt üst edebilir

Çinli teknoloji devi tarafından geliştirilen ve henüz tam olarak ne zaman tanıtılacağı konusunda bir bilgi verilmeyen Vivo X90 serisi, oldukça farklı bir strateji ile karşımıza çıkacak. Çinli şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Vivo X90 serisi, Vivo X90, Vivo X90 Pro ve Vivo X90 Pro+ modelleriyle karşımıza çıkan serinin her modelinde farklı bir yonga setinin bulunması bekleniyor.

vivo x90 pro2

Eğer iddialar doğruysa Vivo X90 Pro+ modeli gücünü Snapdragon 8 Gen 2 yonga setinden alacak. Bununla birlikte Vivo X90 Pro modeli ise Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setiyle karşımıza çıkacak. Son olarak, serinin en uygun fiyatlı telefonu olan X90 modeli ise, büyük ihtimalle karşımıza Dimensity yonga setiyle gelecek. Cihazların çıkış tarihine ilişkin henüz yapılmış bir açıklama bulunmuyor.

Tweet düzenleme özelliği nasıl çalışıyor?