Vivo V29 Lite özellikleri sızdırıldı! Orta segmente yeni soluk!

vivo v27e 1

Yakın zamanda tanıtılacak olan Vivo V29 Lite modelinin özellikleri sızdırıldı. İşte detaylar!

Vivo V29 Lite özellikleri sızdırıldı! Orta segmente yeni soluk! Akıllı telefon pazarının önemli markalarından biri haline gelen Vivo, ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Şirketin yakın zamanda tanıtacağı yeni cihazı ise Vivo V29 Lite olacak. Orta seviyeye yeni bir soluk getirmesi beklenen modelin özellikleri sızdırıldı. İşte söz konusu cihazın donanımsal özellikleri hakkında her şey!

vivo X Flip 4

Vivo V29 Lite özellikleri sızdırıldı! Orta segmente yeni soluk!

Yeni Hyundai KONA

Vivo V29 Lite, gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 695 yonga setinden alacak. 120 Hz tazeleme oranı vadeden 6.78 inçlik AMOLED panel ile gelecek olan model, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak.vivo Y78

Vivo V29 Lite pil konusunda da kullanıcılarını tatmin edecek gibi görünüyor. Zira telefon bünyesinde 44W hızlı şarj destekli olan 5.000 mAh’lik bir batarya barındıracak. 5G bağlantı teknolojisini de destekleyecek olan cihazda üçlü kamera kurulumu söz konusu. Bunlardan ana sensör OIS destekli 50MP çözünürlüğe sahipken, diğer iki kamera da 2MP’lik olacak. Modelin ön kısmındaki delikte ise 16MP’lik bir öz çekim kamerası yer alacak.

vivo Y78+

Vivo V29 Lite için fiyat detayları henüz belli olmasa da yapılan tahminler telefonun 349 dolardan satışa çıkacağı yönünde. Cihazın Türkiye pazarına gelip gelmeyeceği ise henüz gizemini koruyor. Vivo V29 Lite özellikleri sızdırıldı! Orta segmente yeni soluk!

Eski iOS sürümlerinde de kilit ekranını özelleştirebilirsiniz


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir