Ana sayfa Akıllı Telefon Vivo NEX 3 ekran gövde oranıyla rekor kıracak

Vivo NEX 3 ekran gövde oranıyla rekor kıracak

Vivo’nun önümüzdeki dönemde tanıtacağı modellerden biri olan NEX 3’ün ekran gövde oranı sızdırıldı. İşte Vivo NEX 3 ekran gövde oranı hakkındaki detaylar.

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Vivo, önümüzdeki dönemde yeni amiral gemisi modeli ile teknoloji tutkunlarının karşısına çıkacak.

Bilindiği üzere NEX serisi, çentiksiz ekran tasarımına sahip ilk modellerden biriydi. Vivo bu modelinde kızaklı kamera sistemini kullanarak bir ilke imza atmıştı. Ayrıca NEX’in pek çok model için de ilham kaynağı olduğunu söyleyebiliriz.

Vivo NEX 3 çerçevesiz bir tasarımla gelecek

Pek çok üretici hala çentikli tasarım çizgisinde inatçı davranırken, Vivo önümüzdeki dönemde ön paneli tamamen ekran olan ve çerçeveleri sıfıra indirgeyen bir tasarım üzerinde çalışıyor.

Sızdırılan bilgilere göre 16 Eylül’de tanıtılacak olan NEX 3 yüzde 99.6 ekran gövde oranına sahip olacak. Yani telefondaki çerçevelerin yok denecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz telefon için daha önce sızdırılmış olan görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

6.89 inçlik AMOLED ekranla gelmesi beklenen NEX 3, tasarımıyla olduğu kadar teknik özellikleriyle de dikkat çeken bir model olacak.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler