Ana sayfa Apple Apple Store iPhone 11 ön sipariş öncesi bakımda!

Apple Store iPhone 11 ön sipariş öncesi bakımda!

iPhone 11 ve Apple Watch Series 5 modellerini bugün ön siparişe sunacak olan Apple, Apple Store’u bakıma aldı. Peki, Apple Store ne zaman bakımdan çıkacak?

Apple; iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max ve Apple Watch Series 5 modellerini bugün Amerika Birleşik Devletleri’nde ön siparişe sunacak. Bunun için online mağazasını her yıl olduğu gibi bakıma alan Cupertinolu firma, Türkiye’deki tutkunlarını heyecanlandırdı.

iPhone 11 Pro RAM kapasitesi ile dikkat çekiyor!

Bildiğiniz gibi yeni iPhone modelleri Amerika’da satışa sunulduktan 1-2 ay sonra Türkiye’de satışa sunuluyor. Ancak Google’da iPhone 11‘in 13 Eylül‘de Türkiye’de satışa sunulacağı ortaya çıkmıştı.

iPhone 11 Türkiye'de ne zaman

Türkiye saati ile 15:00 sularında bakımdan çıkmasını beklediğim Apple Store, yeni aksesuarlara da ev sahipliği yapacak. Bu aksesuarlar arasında yeni Apple Watch kayışları, iPhone 11 kılıfları ve bazı Mac aksesuarları yer alacak.

Apple Store

Bakalım Apple bizlere bir sürpriz yapıp yeni iPhone modellerini Amerika ile aynı anda Türkiye’de satışa sunacak mı? Son olarak iPhone 11 modellerinin Türkiye fiyatlarını aşağıda paylaşalım.

  • iPhone 11 64 GB Türkiye fiyatı 7.299 TL
  • iPhone 11 Pro 64 GB fiyatı 10.999 TL
  • iPhone 11 Pro Max 64 GB fiyatı ise 11.999 TL

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Google Stadia Türkiye’de başarılı olabilir mi?

Google’ın kısa süre önce belli ülkelerde kullanıma sunduğu Stadia ülkemizde başarılı olabilir mi? İşte Google Stadia için olası Türkiye senaryoları. Teknoloji ve yazılım dünyasının önde...

Son Haberler