Vivo NEX S fiyatı belli oldu

vivo nex s

Vivo’nun devrim niteliğindeki yeni amiral gemisi modeli Vivo NEX S hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. İşte tasarımıyla fark yaratan NEX S hakkında ortaya çıkan son bilgiler.

Geçtiğimiz sene akıllı telefon sektöründe önemli adımlar atıldı. Pek çok üretici, kendisine yeni bir tasarım çizgisi yarattı. Samsung Infinity Display ile, LG Full Vision ile, Apple ise uçtan uca çentikli OLED ekran tasarımıyla bu rekabete dahil oldu. Sonuç olarak çok geçmeden pazar ince çerçevelere sahip, ekran gövde oranı yüzde 80’lerin üstünde olan modellerle doldu.

Fakat Vivo’nun yeni amiral gemisi modeli Vivo NEX S, yüzde yüze yaklaşan ekran gövde oranıyla yepyeni bir çağın kapısını aralayacak gibi görünüyor.

Büyüleyici tasarım, uygun fiyat; Vivo NEX S

Kısa süre önce Vivo’nun uçtan uca tam ekrana sahip yeni bir model üzerinde çalıştığına dair bazı söylentiler ortaya atılmıştı. Nitekim çok geçmeden bu söylentilerin gerçek olduğu da su yüzüne çıktı. Önümüzdeki günlerde resmiyet kazanacak olan Vivo NEX’in iki farklı varyasyon halinde geleceği ve amiral gemisi statüsünde olan modelin Vivo NEX S şeklinde isimlendirileceği belirtilmişti.

vivo nex s

Şimdi ise Vivo NEX S’in fiyatı ortaya çıktı. Çin kaynaklı habere göre, Vivo’nun yeni amiral gemisi modeli 700 dolardan satışa sunulacak. SD 710’la gelmesi beklenen temel modelin ise 590 dolarlık etikete sahip olması bekleniyor.

İlk etapta Çin’de satışa sunulacak olan telefonların, global pazarda ne zaman satışa sunulacağı ise henüz netlik kazanmış değil.

LG G8 özellikleri nasıl olacak?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir