Üstsüz pozu sosyal medyayı salladı!

Üstsüz pozu

Ünlü İtalyan moda tasarımcısı ve model Chiara Ferragni, vermiş olduğu çıplak poz ile gündeme bomba gibi düştü. İşte detaylar.

Üstsüz pozu sosyal medyayı salladı! Moda dünyasının önde gelen isimlerinden birisi olan moda tasarımcısı ve model Chiara Ferragni, sosyal medyanın gündemine oturdu. 35 yaşındaki İtalyan güzel, resmi Instagram hesabı üzerinden paylaşmış olduğu fotoğraf ile deyim yerindeyse yürek hoplattı. İki çocuk sahibi olmasına karşın düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Ferragni, verdiği cesur pozla beraber kendisine ne kadar güvendiğini de ortaya koymuş oldu. İşte haberimizin detayları.

Üstsüz pozu

Üstsüz pozu sosyal medyayı salladı!

Zaman zaman sosyal medya fenomenlerinin veya ünlü isimlerin Instagram’da seksi fotoğraflar paylaştıklarına şahit oluyoruz. Bu paylaşımların ana sebebi ise gündeme gelmek ve sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayılarını arttırmak olabilir.

Üstsüz pozu

Zira reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışı, günümüzün en yaygın düşüncelerinden birisi olarak öne çıkıyor. İşte 35 yaşındaki güzel isim Chiara Ferragni de bu isimlerden birisi. Zaman zaman paylaştığı seksi fotoğraflar ile adından söz ettiren Ferragni, şimdi bir kez daha sosyal medyanın gündemine geldi.

Üstsüz pozu

Paylaştığı cesur fotoğraf ile bir anda dikkatleri üzerine çeken güzel yıldızın bu pozuna adeta beğeni yağdı. Yunanistan notuyla paylaştığı fotoğrafta göğüslerini eliyle kapatan Ferragni, Instagram takipçi sayısını da arttırmayı başardı. Tecrübeli modeli hali hazırda tam 27.5 milyon kişi takip ediyor. Bildiğiniz gibi Instagram’da ne kadar çok takipçi o kadar reklam ve para anlamına geliyor. Dolayısıyla ünlülerin takipçi sayısına biraz da bu sebeple takık olduğunu söyleyebiliriz.

Xiaomi 200W hızlı şarjı destekleyen cihazını çıkarmaya hazırlanıyor