Ana SayfaGenelUdentify kurucusu Can Dörtkardeşler yaşamını yitirdi işte nedeni

Udentify kurucusu Can Dörtkardeşler yaşamını yitirdi işte nedeni

1993 yılında doğan, Udentify kurucusu Can Dörtkardeşler Türkiye’de yatırım alanında önde gelen isimlerden bir tanesi olarak biliniyordu. Ne yazık ki çok uzun yaşayamadı.

İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümü mezunu olan ve genellikle yeni girişimler yaratma peşinde olan Udentify kurucusu Can Dörtkardeşler, ne yazık ki hayata daha fazla devam edemedi. Her ne kadar üniversite yıllarında girişim kurmaya başlasa da herkes onu daha çok Udentify üzerinden biliyordu.

Udentify kurucusu motosiklet kazası geçirdi

Üniversitede öğrendiklerini düzenli olarak hayatına yansıtan Can, genel olarak girişimciliği seviyordu. İlk başlarda moda danışmanlığı şirketi kuran Can, bir süre sonra makine öğrenimi alanına yöneldi. Bu alanda, hem perakende hem de diğer alanlarda hizmet veren kuruluşlarla çalıştı.

Udentify kurucusu Can Dörtkardeşler

Can Dörtkardeşler hayatını kaybettikten sonra şirket hesabından, “Firmamızın kurucusu, değerli dostumuz, kardeşimiz Can Dörtkardeşleri’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Kendisine Allah’tan rahmet, kederli ailesi, sevenleri ve tüm dostlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

2018 yılında 300 bin TL tohum yatırım almayı başarmıştı ve oldukça ilginç sistemler kurmuştu. Udentify şirketi yapay zeka ve makine öğrenimi alanlarında son derece usta konuma ulaştı. Mağazaya gelen müşterilerin davranışlarından satış analizi bile yapılabiliyordu.

Bu sayede kimin ne almak istediği veya neye önem göstermediği ortaya çıktı. Bu şirket daha birçok alanda büyük ödüller almayı başardı. Can Dörtkardeşler ani bir şekilde hayatını kaybedince tüm bunlar önemsiz kalmaya başladı. Bizler de umuyoruz ki ailesinin acısı kısa sürede hafifler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting