Ubisoft Oyunları Geri Döndü!

Ubisoft Oyunlari Geri Dondu

Geçtiğimiz günlerde Steam platformundan kaldırılan Ubisoft oyunları geri döndü.

Bu senenin en çok beklenen yapımları arasında Ubisoft’un önemli oyunları bulunuyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde dünyanın en popüler dijital oyun platformu Steam üzerinden kaldırılmıştı. Ancak bu durum çok uzun sürmedi.

Ubisoft Oyunlari Geri Dondu!

Başarılı oyun stüdyosu Ubisoft’un yaptığı ciddi oyunların beklentisi oldukça yüksek. Oyuncular tarafından merakla beklenen oyunların Steam platformundan kaldırılması oyuncuları oldukça tedirgin etmişti. Aynı saatlerde Origin platformuna transfer edilen oyunlar geri döndü. Bu durumun şirketin Steam ile arasındaki bir anlaşmazlıktan mı kaynaklandığı, yoksa ortaya çıkan bir hatanın sonucumu olduğu bilinmiyor Bahsi geçen Assassin’s Creed: Unity, Far Cry 4 ve The Crew oyunları tekrar Steam’e eklendi.

Bahsi geçen oyunların neden Steam üzerinden kaldırıldığı hakkında bir açıklama yapılmazken, durumun bir hatadan kaynaklandığı düşüncesi daha ağır basıyor. Her ne sebeple olursa olsun yaşanan bu aksaklık oyuncu camiasından büyük tepki çekmişti. Diğer yandan geri eklenen oyunların fiyatından bir değişiklik yaşanmadı.

Türkiye İstedi Facebook Kapattı!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir