Ubisoft Prince of Persia’dan Umudunu Kesmiş Değil

Ubisoft Prince of Persiadan Umudunu Kesmiş Değil

Gelecek planları hakkında konuşan Ubisoft stüdyosu, Prince of Persia ve Beyond Good & Evil serilerinin hala gündemlerinde olduğunu açıkladı.

Oyun dünyasının en saygın stüdyoları arasında yer alan Ubisoft‘un geçtiğimiz günlerde düzenlenen E3 2014’te oldukça yoğun bir programı vardı. Oyun dünyasını bir araya getiren etkinlik kapsamında Assassin’s Creed Unity, Far Cry 4, The Division ve Rainbow Six: Siege gibi yeni oyunlarını görücüye çıkaran Ubisoft, Prince of Persia ve Beyond Good & Evil serileri hakkında ise herhangi bir açıklamada bulunmadı.

prince_of_persia

Bir dönemin en popüler oyunları arasında yer alan ama son dönemde Assassin’s Creed serisinin yakaladığı başaraıdan sonra arka planda kalan Prince of Persia serisi hakkında merakla beklenen açıklamanın E3 2014 kapsamında gelmemesi, serinin hayranlarını korkuttu.

Ancak konu hakkında açıklamalarda bulunan Ubisoft CEO’su Yves Guillemot, Prince of Persia hayranlarını sevindirecek açıklamalarda bulundu. Prince of Persia ve Beyond Good & Evil serileri üzerinde çalışamaya devam ettiklerini açıklayan Guillemot, ilerleyen dönemlerde bu serilerden yeni oyunların piyasaya sürülebileceğini belirtti.

Tales from the Borderlands’den Yeni Resimler