Ubisoft, ‘Assassin’s Creed Mirage’ı duyurdu

Ubisoft, 'Assassin's Creed Mirage'ı duyurdu

Çok sayıda sızıntıdan sonra Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ın uzun süredir devam eden serisinin bir sonraki girişi olduğunu onayladı. İşte tüm detaylar.

10 Eylül’deki Ubisoft Forward etkinliği sırasında daha fazla ayrıntının gelmesi bekleniyor, ancak şimdilik duyuru görüntüsünden bazı küçük bilgiler edinebildik. Şirket Son Assassin’s Creed Valhalla’dan bir karakter olan Basim Ibn Ishaq’ı, Bağdat’taki Altın Kapı Sarayı’nın (Poligon üzerinden) önünde gizli bıçağıyla sıçrarken bazı görüntüler paylaştı.

Ubisoft, 'Assassin's Creed Mirage'ı duyurdu

Bu, oyunun ayarıyla ilgili önceki sızıntılarla aynı seviyede bir görsel. Görsel, Mirage’ın seri için oyuna dönüş yapacağını gösteriyor. Yeni başlığın başlangıçta Valhalla için DLC olması planlanmıştı, ancak Bloomberg daha sonra Ubisoft’un yayın takvimini doldurmak için bunu bağımsız bir deneyime dönüştürüldüğünü bildirdi. Konsepti ne olursa olsun, serinin Ortadoğu köklerine döndüğünü görmek güzel. Origins ve Valhalla’da süper güçlü bir ölüm makinesi olmak oyun severlerin en sevdiği şeyler arasında yer alıyor. Oyunun dünya genelinde binlerce hayranı var.

Söz konusu oyun yediden yetmişe hayrana sahip ve adeta klasikler arasında yerini kazımış durumda. Bu kapsamda yeni versiyonu ile gündeme gelecek olan oyun hayranlarının da merakla beklediği bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Yeni sürümü ile çıtayı yükseltecek olan oyun, oyun severlerin uzun süredir beklediği sürümü alacak. Bu kapsamda en sevilen oyunlar arasında yer alan seri yakında piyasaya sürülecek.

Nokia T21 tablet, ekran kalem desteği ile piyasaya sürülüyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir