Ana sayfa Sosyal Medya Twitter web karalara bürünüyor!

Twitter web karalara bürünüyor!

Twitter web sürümü gerçek anlamda karanklık tema seçeneğine sahip oldu. Kademe kademe olarak sunulan bu tema ile Twitter karalara bürünüyor!

Twitter, ilk olarak mobil uygulamasına karanlık tema seçeneğini getirmişti. İlk etapta bu karanlık tema siyahın açık tonu olarak bizlerle buluşmuş daha sonra da OLED ekranlar için tamamen siyah tema seçeneğine sahip olmuştu. Twitter, aynı taktiği web sürümünde de uygulamaştı. Ancak Twitter’ın web sürümünde henüz gerçek siyah rengi maalesef ki kullanılamıyordu.

Twitter web gerçek karanlık tema ile geliyor!

Bugün ortaya çıkan bilgilere göre; Twitter, Pure Black olarak isimlendirilen tema seçeneğini kademe kademe sunmaya başladı. Ayarlar ve gizlilik>Ekran seçeneğinden aktif edilecek olan Pure Black tema şimdilik Türkiye’de kullanıma sunulmadı.

Gmail karanlık mod seçeneği ile güncellenecek!

Pure Black ile ayrıca tarih olan tema renk seçenekleri de Twitter’a ekleniyor. Bu sayede Twitter’ınızı kişiselleştirebileceksiniz. Önümüzdeki günlerde Türkiye’de de kullanılmasını beklediğimiz temanın oldukça hoş göründüğünü söyleyebiliriz.

Twitter web

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 5 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler