Ana sayfa Android Gmail için karanlık tema ilk Android'e geldi!

Gmail için karanlık tema ilk Android’e geldi!

Gmail için karanlık tema seçeneği ilk olarak iOS’ten önce Android 10 kullanıcılarına sunuldu. Bakalım Gmail karalar içerisinde nasıl görünüyor?

Google, Android 10 ile karanlık tema seçeneğini iyice benimsemiş ve sistem geneline yayarken ince ayarlamalar yapmıştı. Google’ın bu hamlesinin ardından bünyesindeki; Gmail, Haritalar, Fotoğraflar, Drive ve Asistan ve Haberler gibi uygulamalarına karanlık tema seçeneğini getirmesi bekleniyordu.

Kendi uygulamaları için gelecek olan yenilikleri ilginç bir şekilde ilk olarak rakibi olan iOS platformunda test eden Google, bu yıl bu alışkanlığından vazgeçecek gibi görünüyor. Google, Android 10 kullanıcılarının deneyebileceği Gmail güncellemesini bugün yayınladı. Bu güncelleme ile karanlık tema seçeneği ilk olarak Android’e gelmiş oluyor.

Google Pixel 4 XL 5G sızdı!

Şimdilik kademe kademe olarak sunulan bu güncellemenin Ekim ayı içerisinde tüm Android kullanıcılarına da sunulması bekleniyor. Ayrıca Google’ın ilerleyen günlerde bu seçeneği iOS platformundaki uygulamalarına da sunacağını belirtelim.

Gmail için karanlık tema

Akıllı telefonlar ile gün boyu haşır neşir olan insanlar için özellikle de gece saatlerinde karanlık tema büyük kolaylık sağlıyor. Göz sağlığı için olmazsa olmazlar arasında yer alan mavi ışık filtresinin yanında bir de uygulamaları gece vakitlerinde karanlık mod ile kullanırsanız, göz sağlığınızı korursunuz.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler