Ana sayfa Facebook Facebook karanlık tema için düğmeye bastı!

Facebook karanlık tema için düğmeye bastı!

Facebook karanlık tema için çalışmalarına start verdi. İlk olarak web sürümünde kullanıma sunulacak olan bu yeni tasarım oldukça şık görünüyor.

Sosyal medya devi Facebook, geçtiğimiz aylarda web sürümünde yeni tasarımını test etmeye başlamıştı. Bazı kullanıcılara gönderilen ve Beta aşamasında olan bu yeni tasarım çok yakında herkesin beğenisine sunulacak. Bugün ise yeni tasarım ile yepyeni bir özelliğin de geleceği ortaya çıktı.

Facebook karanlık tarafa geçiyor!

Bildiğiniz gibi son yıllarda karanlık mod özelliği ön plana çıkmaya başlamıştı. Twitter ve Instagram‘ın ardından şimdi de Facebook modaya uyacak gibi görünüyor. İlk olarak web arayüzünde karalara bürünecek olan Facebook’un 2020 içerisinde iOS ve Android platformalarındaki uygulamalarını da güncelleyeceği söyleniyor.

Facebook karanlık tema

Özellikle OLED ekrana sahip telefonlarda hem göz hem de batarya sağlığını koruyan karanlık modun oldukça sevildiğini söyleyebiliriz.

Karanlık mod batarya kullanım süresine etki ediyor mu?

Facebook hali hazırda Messenger ve Instagram uygulamalarında bu moda yer veriyor. Yakın zamanda Facebook’un ana uygulamasının yanında WhatsApp‘a da bu mod eklenecek.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler