Ana sayfa Sosyal Medya Twitter tweet zamanlama özelliğini duyurdu!

Twitter tweet zamanlama özelliğini duyurdu!

Sosyal mikroblog sitesi Twitter, bugün şimdiye kadar 3. parti uygulamalar ile yapılan tweet zamanlama özelliğini web sürümüne getireceğini duyurdu.

Twitter, yeniliklerine hız kesmeden devam ediyor. Sosyal medya devi geçtiğimiz günlerde konu takip etme özelliğini kullanıma sunmuştu. Twitter şimdi de Tweetdeck gibi 3. parti uygulamalar ile yapılan tweet zamanlama özelliğini kendi web sitesi üzerine getireceğini açıkladı.

İlk etapta işletme hesapları için kullanıma sunulması beklenen bu özelliğin 2019 yılı bitmeden iOS ve Android platformlarındaki Twitter uygulamasına da geleceği söyleniyor. Sosyal medya hesaplarını yönetenlere büyük kolaylık sağlayacak bu özellik ile Tweetleri gününe ve saatine göre zamanlayabiliyorsunuz.

TikTok Facebook ve Instagram’ı geçti!

Ülkelere göre kademe kademe sunulacak olan bu özelliğin önümüzdeki haftalarda Türkiye’de de kullanıma sunulmasını bekliyoruz.

tweet zamanlama

Bildiğiniz gibi Twitter geçtiğimiz yıl 3. parti uygulamalara olan API desteğini kısıtlamıştı. Tüm yeni özellikleri kendi platformunda ve uygulamasında toplamak isteyen Jack Dorsey ve ekibi bu kararını hafifleteceklerini de belirtiyor.

3. parti Twitter uygulamalarına API desteğinin yeniden kazandırılacak olması Tweetbot ve Twitterafic gibi uygulamaların daha kullanışlı olmasını sağlayacak. Peki, siz iOS ve Android’de alternatif Twitter uygulaması mı yoksa resmi uygulamayı mı kullanıyorsunuz?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler