Ana sayfa Genel Take Two GTA filmi hakkında konuştu

Take Two GTA filmi hakkında konuştu

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan GTA, beyaz perdeye mi geliyor? Serinin yapımcı ve yayıncısı Take Two, GTA filmi hakkında açıklamada bulundu. İşte detaylar.

Son yıllarda popüler oyunların beyaz perdede boy göstermesine artık alıştık. Hatta şu aralar Sony, PlayStation’daki hit serisi Uncharted’ı izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Daha önce de Silent Hill, Need for Speed, Prince of Persia gibi köklü oyunlar seyirci karşısına çıkmıştı.

Genel anlamda oyundan beyaz perdeye aktarılan yapımların tam olarak istenileni veremediğini biliyoruz. Bu durumun temel nedeni ise filmi yapan ekip ile oyunu geliştirilen ekibin tamamen farklı olması. Nitekim Take Two’da bu durumdan çekiniyor.

gta filmi

GTA filmi hakkında bir açıklamada bulunan Take Two’dan Strauss Zelnick, kontrolün tam olarak kendilerinde olması gerektiğine vurgu yaptı. Zelnikc, GTA filmi yapmak için yeterli bütçeye sahip olsalar bile, yeterli tecrübe düzeyinde olmadıklarını itiraf etti. Film işinin masraflı bir proje olduğuna dikkat çeken Take Two CEO’su şu anda böyle bir riski almaya gerek olmadığını da sözlerine ekledi.

Yeni Star Trek filmini kim yazacak

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En çok like alan Instagram paylaşımları 2020

2020 yılında en çok like alan Instagram paylaşımları hangileri? İşte günümüzün en popüler sosyal medya kanalındaki, en popüler paylaşımlar. Son birkaç yıldır Instagram kullanıcılarının sayısı...

Son Haberler