Ana SayfaGenelTwitter kripto para uzmanlarını sevindirdi

Twitter kripto para uzmanlarını sevindirdi

Twitter tarafından geçtiğimiz yıldan bu yana üzerinde çalışılan “Circle” özelliğinin sonuna gelindi. İşte detaylar.

Twitter kripto para uzmanlarını sevindirdi. Twitter, bu yıla oldukça iddialı başlamış ve birçok yeni özellik tanıtarak hemen her gün bir şekilde spot lambalarının üzerine yanmasını sağlamıştı ta ki Elon Musk olayına kadar. Nisan ayı içerisinde bir anda Twitter hisselerinin %9,2’sini yaklaşık 3 milyar dolar karşılığında satın alan Elon Musk, daha sonra ise bu platformun tamamı için yaklaşık 45 milyar doları gözden çıkarmıştı. Ne var ki Elon Musk ile Twitter yönetim kurulu, platformda bulunan bot hesaplara ilişkin sayılar yönünden anlaşamayınca, iş mahkemeye intikal etti.

Twitter, podcast işine giriyor

İşte sürecin iyi veya kötü en azından geride kalmış olması, Twitter’ın yeniden kendi işine odaklanmasına neden oluyor. Buna göre bir hayli uzun bir zaman önce isminden bahsedilen ancak resmi açıklamaların son derece sınırlı olduğu Circle özelliğinin bu ay içerisinde Twitter kullanıcılarının beğenisine sunulacağını duyurdu.

Twitter GIF'lere yeni bir özellik ekliyor

Twitter kripto para uzmanlarını sevindirdi

Peki nedir bu Circle projesi? Buna göre, güncellemenin servis edilmesinden sonra kullanıcılar artık paylaştıkları tweet’lerin kimler tarafından görülebileceğini tek tek tespit edebilecekler. En fazla 150 kişiden oluşan bu gruplar, çok farklı şekillerde Twitter kullanıcılarının beğenisini kazanacaktır. Ancak bunların içerisinde ilk akla geleni kendini Kripto para uzmanı olarak nitelendiren bilgisayar kullanıcıları geliyor.

Twitter blue

Öyle ki yalnızca 150 kişiden oluşabilen tweet gruplarının kurulması demek, özel bilgilerin yalnızca bu grup kullanıcılarıyla paylaşılabilmesi demek ki bu da paralı Twitter grupları çağının başlaması manasına gelecektir.

Xiaomi Smart Band 7 Pro yakında Avrupa pazarında

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting