Twitter Keşfet sekmesi, engellenen ve sessize alınan hesapları gizleyecek

Twitter Keşfet sekmesi, engellenen ve sessize alınan hesapları gizleyecek

Twitter, sessize aldığınız veya engellediğiniz hesaplardan ve sessize aldığınız anahtar kelimelerden hiçbir şey görmediğinizden emin olmak için daha fazla özellik sunacak. İşte detaylar.

Twitter sessize alınan anahtar kelimeleri ve hesapları platformun daha fazla alanında gizlemek için güncellemeler üzerinde çalışıyor. Web’de ve iOS ve Android uygulamalarında, artık Keşfet sekmesinde veya Neler Oluyor kenar çubuğunda sessize alınan ve engellenen hesaplardan gelen etkinlikleri görmeyeceksiniz. Platformdan gelen e-postalarda veya olaylara dayalı bildirimlerde de karşınıza çıkmayacak. Bu, kullanıcılara platformda gördükleri üzerinde daha fazla kontrol sağlaması gereken yararlı bir değişiklik diyebiliriz.

Twitter Keşfet sekmesi, engellenen ve sessize alınan hesapları gizleyecek

Böylece kullanıcılar duymak istemedikleri hesapların zaman çizelgesinde karşılarına çıkmayacaklarına dair bir güvence sahibi olacaklar. Ayrıca, bir şovun veya oyunun adını sessize alınırsa, insanların kenar çubuğundaki spoilerden kaçınmasına yardımcı olacaklar. Bu güncellemeyle ilgili Twitter, sessize alınmış ve engellenmiş hesaplardan ve anahtar kelimelerden tweet’leri silmenin daha fazla yolunu arıyor gibi görünüyor.

Twitter, son aylarda tacizi önlemek için diğer özellikleri test etti veya kullanıma sundu. “Zararlı dil kullanabilecek veya tekrarlayan, davetsiz yanıtlar gönderebilecek” hesapları otomatik olarak ve geçici olarak engelleyen bir Güvenlik Modu eklendi. Ekim ayında, istenmeyen bir takipçiyi engellemek zorunda kalmadan kaldırmanın bir yolunu da sunmuştu. Şirket bu yıl güncellemelerine daha fazla güvenlik ve gizlilik özelliği eklemeyi planlıyor gibi görünüyor.

Acer Predator CG48 Oyun Monitörü yüksek yenileme hızı ile dikkat çekiyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir