Acer Predator CG48 Oyun Monitörü yüksek yenileme hızı ile dikkat çekiyor

acer 1

CES 2022’de şirketler çok çeşitli monitörleri tanıtarak kullanıcıların beğenisini sundular. En ilginci açıkçası Samsung Odyssey Ark olmuştu, ancak Acer durumu değiştirdi.

Bu kural Acer tarafından Acer Predator CG48 Oyun Monitörü ile değiştii. Bu dev ekranlı OLED monitörü kullanıcıların beğenisine sunulurken, kötü haber ise monitör ilk etapda kısıtlı pazarlarda satışa sunulacak.

Acer Predator CG48 Oyun Monitörü Teknik Özellikleri ve Özellikleri

Piyasadaki çoğu monitörün aksine Acer Predator CG48, yalnızca 4K OLED panele sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda 48 inç boyutunda. Bu nedenle şirket, bu ürünün oyun oynamak için bir TV yedeği olarak reklamını yapıyor.

Acer Predator CG48 Oyun Monitörü

Özelliklerden bahsedecek olursak monitör 13K:1 kontrast oranına sahip ve DCI-P3 renk gamının %98’ini kapsıyor. HDR10 özellikli ekran, 0,1 ms’ye kadar GtG yanıt süresini ve 138 Hz’ye kadar değişken yenileme hızları sunmak için AMD FreeSync Premium Pro teknolojisini destekler.

Bağlantı noktaları söz konusu olduğunda, bir HDMI 2.1 bağlantı noktası, bir DisplayPort 1.4, dört USB 3.2 bağlantı noktası ve bir USB Type-C bağlantı noktası bulunuyor.

CG48 Oyun Monitörü Fiyatı ve Bulunabilirliği

CG48 Oyun Monitörü Çin’de Q2 2022’de, ardından Kuzey Amerika ve EMEA’da Q3 2022’de satışa sunulacak. Monitör, farklı bölgelerde aşağıdaki fiyat etiketlerini taşırken monitör, diğer pazarlarda satışa sunulduğunda yine bölgelere göre bir fiyat etiketine sahip olacak. Bakalım monitör Türkiye pazarına ne zaman girecek.

iPhone 13 Pro pil puanı ile Galaxy S21 Ultra ve diğerlerini geride bıraktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir