Ana Sayfa Genel TurkNet erişim problemleri giderek artıyor: İşte merak edilen detaylar

TurkNet erişim problemleri giderek artıyor: İşte merak edilen detaylar

Son dönemlerde giderek artan TurkNet erişim problemleri kullanıcıların gündeminde. Peki bu tür problemler neden artış gösterdi? İşte merak edilen detaylar.

Türkiye’nin favori internet sağlayıcıları içerisinde yer alan TurkNet, erişim problemleri ile gündeme oturdu. Bugün yine aynı şekilde internet bağlantısında sorun yaşandı. Öncekilerde olduğu gibi bu problemde de kaynağın ne olduğu henüz çözülemedi. Sorunun Türkiye geneli mi yoksa bölgesel mi olduğu akıllara gelen ilk soruydu.

Türkiye’de genellikle Türk Telekom, Vodafone ve Turkcell gibi internet sağlayıcıları yer alıyor. Son zamanlarda ismini sıklıkla duymaya başladığımız TurkNet ise önemli bir alternatif haline geldi. Ayrıca fiyatının uygun olması onu cazip kılan bir diğer faktör. Ancak en büyük handikapı sürekli internetin kesilmesi.

İnternet kesintileri daha fazla yaşanıyor

Eskiye kıyaslarsak bu platformda internet kesintileri artık daha fazla yaşanmaya başlandı. Ayrıca kullanıcılar müşteri hizmetlerine bağlanmakta çok büyük problem yaşıyor. Tüm bunlar bir araya gelince herkesin isyan ettiği görülüyor.

TurkNet erişim problemleri

Elbette internet kesintileri Türkiye’nin her yeri için aynı olmuyor. Mesela bazı şehirlerde neredeyse hiç internet kesilmezken kimi bölgelerde sıklıkla bu tür kesintiler yaşanabiliyor. Ayrıca müşteri destek hattının kilitlenmesi kullanıcıları üzen bir diğer neden.

YouTube TV ‘yi internetsiz kullanmak isteyenlere müjde

Her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran TurkNet, internet kesintileri nedeniyle zor zamanlar yaşıyor. Özellikle alt yapısı çok sağlam olmayan bölgelerde bu tür kesintilerin daha fazla olduğu görülüyor. Peki sizde de benzer şekilde sıklıkla internet kesintisi yaşanıyor mu? Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting