Ana SayfaHaber Piyasanın En Avantajlı İnternet + Telefon Kampanyası TurkNet 'te

Piyasanın En Avantajlı İnternet + Telefon Kampanyası TurkNet ‘te

TurkNet ’in yeni Tam İletişim Paketi kampanyası kullanıcılara büyük avantaj sunuyor. İnternet ve telefon hizmetlerinden oluşan Tam İletişim Paketleri’nde kullanıcılar ADSL fiyatına hem ADSL internet erişimi hem de telefon hizmetinden yararlanıyor. Üstelik yalnızca ADSL için ücret ödüyor, telefon hattını ücretsiz olarak alıyor. TurkNet’in yeni kampanyası, bu avantajlara bir yenisini ekliyor: Bu pakette aktivasyon ücreti de hediye!

Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörlerinden TurkNet, yeni yıla yepyeni bir kampanyayla girdi! Hem internet hem de telefon hizmetini tek fiyata, tek faturada sunan TurkNet Tam İletişim Paketi, aktivasyon ücretini de ortadan kaldırmasıyla büyük avantaj sağlıyor. 31 Ocak 2013 tarihine kadar geçerli olacak kampanyaya 24 ay taahhüdüyle herkes sahip olabiliyor.

TurkNet, Tam İletişim Paketi kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılara, vergiler dahil 30 TL olan Aktivasyon Ücreti ile vergiler dahil 14,99 TL olan Tam İletişim hizmet paketine Dönüşüm Ücreti’ni kampanya kapsamında hediye ediyor. Print

24 ay boyunca sabit fiyat garantisiyle piyasadaki en avantajlı iletişim paketleri!
TurkNet ’in en çok tercih edilen Tam İletişim Paketi 8 MB’e kadar kotasız ADSL internet erişimi ile bu erişim için kullanılan sabit telefon hattını içeriyor ve 24 ay boyunca aylık sadece 59,99 TL! Üstelik 7’den 7’ye bedava kampanyası kapsamında akşam 19:00 – sabah 07:00 arasında  tüm şehiriçi ve şehirlerarası görüşmeler ücretsiz. Günün diğer saatlerinde yapılan görüşmeler için de yine indirimli tarifeler üzerinden “konuştuğun kadar öde” modeli seçilebiliyor ya da dakika içeren, uygun fiyatlı Avantajlı Paketler satın alınabiliyor.  TurkNet Tam İletişim Paketleri piyasada var olan diğer iletişim paketleri içerisinde en avantajlı fiyatlara sahip olduğundan büyük ilgi görüyor. Ayrıntılı bilgiye http://adsl.turk.net/mevcut_kampanya.aspadresinden ulaşılabiliyor.

Rekabet arttıkça kullanım da artıyor!
Telekom servis sağlayıcıların birbiri ardına gelen rekabetçi kampanyaları, tüketicilerin özellikle internet kullanımını artırarak pazarın büyümesini sağlıyor. Avrupa’da büyük ilgi gören internet ve telefon gibi temel iletişim ihtiyaçlarının bir arada sunulduğu kampanyalara benzer kampanyaların ülkemizde de sunulmaya başlanması sektörü hareketlendirdi. BTK’nın yayınladığı 2012 yılı 3. çeyrek pazar verilerine göre ADSL hizmeti alan hanelerin yüzde 99’unda telefon bağlantısı bulunuyor ve bu sayede tüketiciler, iki farklı iletişim ihtiyacını tek hat üzerinden karşılıyor. Operatörlerin tüketicilere internet erişimini ve telefon bağlantısını tek fiyata, tek faturada sunmaları, tüketicilerin iletişim hizmetlerini daha uygun fiyata almaları ve bunlar için sadece tek bir kurumla irtibat halinde olmaları adına kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU