Türkiye’de Onlyfans çılgınlığı başladı!

porn1

Şimdiye kadar ismini sıklıkla duyduğumuz Onlyfans ülkemizdeki kullanıcı sayısını da arttırıyor. Hem yayıncılar, hem de izleyiciler bu yeni platforma büyük ilgi gösteriyorlar.

Türkiye’de Onlyfans çılgınlığı başladı! Son dönemde popüleritesini arttıran yeni bir platform var. Onlyfans. Bu ismi daha önce duymamış olanlar için ufak bir hatırlatma yapalım. Onlyfans basit olarak YouTube ya da Instagram benzeri bir platform. Bu platformun en büyük farkı ise her kanalın belli bir aylık abonelik ücretinin bulunması.

Yani takip etmek istediğiniz kanalın belli bir abonelik ücreti bulunuyor. Dolayısıyla bu ücreti ödeyerek kanala abone olabiliyor ve içeriklerini takip edebiliyorsunuz.

İlk duyduğunuzda YouTube ya da diğer sosyal medya platformları varken neden buraya para vereyim diye düşünebilirsiniz. Fakat işin aslı biraz farklı.

Çünkü bu platformlarda normal sosyal medya platformlarına nazaran çok özel içerikler paylaşılıyor.

Mia Khalifa sosyal medyadan seslendi

Türkiye’de Onlyfans çılgınlığı başladı!

Özellikle ABD’de bu siteye olan ilgi hat safhaya ulaşmış durumda. Pek çok ünlü isim kanal açarak abone sayısını çoğaltmak için uğraş veriyor. Onyfans’ın bir diğer özelliği ise içerik tarafında herhangi bir sansürün bulunmaması. Yani dileyen, dilediği paylaşımı yapabiliyor.

Bu da herkesin takipçi sayısını arttırması için avantaj sağlıyor. Şimdiden pek çok ünlü isim YouTube’tan bu kanala kaymış durumda. Bakalım önümüzdeki süreçte Onlyfans’a daha fazla transfer gerçekleşecek mi? Bunu zamanla göreceğiz.

WhatsApp’a yeni emojiler geliyor! İşte ilk görüntüler


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir