Ana sayfa Dosya Konusu Türkiye'de en çok izlenen filmler (2 - 8 Temmuz)

Türkiye’de en çok izlenen filmler (2 – 8 Temmuz)

Türkiye’de geçtiğimiz hafta en çok seyirciyi sinema salonlarına çekmeyi başaran yapımlar belli oldu. İşte geçen hafta en çok izlenen filmler.

Son dönemde öyle gişede fırtınalar estirecek yerli bir yapım vizyona girmedi. Hatırlanacağı üzere Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar‘ın merakla beklenen filmlerini 2019’un ilk yarısında gösterime sokmaları bekleniyordu. Fakat film yapımcıları ile Mars Grup arasında patlak veren kriz sonrası iki sanatçı da filmlerinin vizyon tarihlerini erteledi.

Sonuç olarak 2019’da vizyona girip de muazzam bir seyirci kitlesine ulaşan tek yerli yapım Organize İşler Sazan Sarmalı diyebiliriz.Film 2. haftasında Netflix‘te gösterilmesine karşın 3 milyondan fazla kişiyi sinema salonlarına çekmeyi başarmıştı.

Peki geçtiğimiz hafta en çok izlenen filmler hangileri oldu? Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri Box Office Türkiye‘den aldığımız verilerle oluşturulan ülkemizde en çok izlenen filmler listesi ile başbaşa bırakalım.

Efsunlu Kabirden Gelen

Hafta Sonu Seyirci: 13.488
Toplam Seyirci: 13.488
Vizyondaki Süresi: İlk haftası

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Bitdefender Total Security – Ebeveny Kontrolü ile ailenizi güvende tutun!

Bitdefender Total Security, Ebeveny Kontrolü özelliği sayesinde hem sizin hem de ailenizin güvende kalmasını sağlar. Dijital dünyadaki yolculuklarda güvenle eşlik eder. Anne ve baba olarak,...

Son Haberler