Ana SayfaGenelTitanic filmi tekrardan vizyona giriyor

Titanic filmi tekrardan vizyona giriyor

Tüm zamanların en efsanevi filmlerinden biri olarak kabul edilen Titanic, 2023 yılında bir kez daha beyaz perdeye konuk olacak.

Titanic filmi tekrardan vizyona giriyor. Titanic, tüm zamanların en unutulmaz, en sevilen, en beğenilen yapımlarından biridir. Bugüne kadar adına onlarca belgesel ve kitap yazılan bu gemiyi en iyi anlatan şey tabi ki James Cameron’un filmi olmuştur. İlk defa 1997 yılında gösterime giren film, 25. Yılın şerefine 2023 yılının Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala yani 10 Şubat’ta bir kez daha gösterime girecek.

cak

Daha önce, yani tam olarak 2012 yılında, 3D versiyonuyla kendini izleyicilere hatırlatan film, bu seferse 4K HDR, yüksek kare hızı ve tabi ki yine 3D özellikleriyle hayranlarıyla bir kez daha buluşacak. Bununla birlikte filmin yeniden beyaz perdeye dönmesinin bambaşka bir anlamı daha var.

sa1

Titanic filmi tekrardan vizyona giriyor

Bu zamana kadar tüm dünya genelinde, tüm versiyonlarıyla 2,2 milyar dolar hasılat elde eden Titanic, bu sayede tüm zamanların en çok hasılat elde eden 3. Filmi unvanını ele geçirmişti. Efsane filmin önünde 2.’lik sırasında Avengers: Endgame varken, listenin en başındaki isimse Avatar’dan başkası değil.

tita

İşte eğer Titanic yeterince ilgi görürse, daha önce aralarında en iyi film, en iyi yönetmen, en iyi kurgu, en iyi orijinal şarkı gibi çok önemli kategorilerin olduğu 11 dalda aldığı Oscar ödüllerinin yanına bir de tüm zamanların en çok hasılat elde eden filmi unvanını da yerleştirebilir.

Apple Qualcomm davasında son adım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting