Ana sayfa Genel Yeni Mortal Kombat filmi için 2 isim daha açıklandı

Yeni Mortal Kombat filmi için 2 isim daha açıklandı

Dövüş filmi denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Mortal Kombat tekrardan beyaz perdeye uyarlanıyor. Yeni Mortal Kombat filmi için geçtiğimiz gün 2 isim daha açıklandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Son dönemde eski kült yapımların tekrardan beyaz perdeye uyarlanması adet haline geldi. Görünen o ki yapımcılar yeni birşeyler üretmek yerine, eski hit filmleri tekrardan çevirerek fazla risk almak istemiyorlar. Nitekim bu akımın son üyelerinden birisi de Mortal Kombat.

Bilindiği üzere orijinal Mortal Kombat filmi 1995 yılında yayınlanmıştı. Film dönemine göre hayli ses getirmiş ve kült dövüş filmleri arasına girmeyi başarmıştı. Kısa süre önce bu filmin tekrardan çekileceği açıklandı.

Yeni Mortal Kombat için 2 isim daha açıklandı

Yeni Mortal Kombat filmi, temel olarak orijinal hikayeye bağlı kalacak. Buna rağmen 1995 yılında çıkan yapımla birebir aynı senaryoyu izlemeyeceğiz.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay filmin oyuncu kadrosunda yer alacak olan ilk isimler açıklanmıştı. Dün bu isimlere iki yeni isim daha eklendi. Yapılan açıklamaya göre, yeni Mortal Kombat filmi kadrosuna Jessica McNamee ve Josh Lawson da katıldı. Jessica McNamee filmde Sonya karakterine hayat verirken, Lawson ise Kano olarak karşımıza çıkcak.

Film için şu anda netleşmiş bir vizyon tarihi bulunmuyor. Fakat yapımcı stüdyo yeni Mortal Kombat filmini 2021’ilk çeyreği bitmeden vizyona sokmak istediğini vurgulamıştı.

Uncharted filmi için yönetmen arayışı tekrardan başladı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

En güçlü akıllı telefonlar Ocak 2020

2020 model amiral gemisi telefonların çıkmasına artık sayılı günler kaldı. İşte yeni jenerasyon öncesi en güçlü telefonlar Ocak 2020 listesi. Akıllı telefon sektöründe önemli gelişmeler...

Son Haberler