Ana sayfa Genel Tinder Lite uygulama hazırlıyor

Tinder Lite uygulama hazırlıyor

Popüler çöpçatan uygulaması Tinder, internete bağlanmada sorun yaşayan bölgeler için Lite uygulama hazırlıyor.

CEO Mandy Ginsberg’in yaptığı açıklamaya göre, Lite uygulama hem düşük kapasiteli telefonlarda çalışabilecek kadar hafif olacak hem de veri kullanımı konusunda daha cimri olacak.

Herkes Tinder kullanıcısı olacak

Lite uygulamanın hedefi ise, küçük şehirlerde yaşayan ve imkanları kısıtlı olan gençler olacak. Ancak Lite uygulamanın ne zaman piyasaya çıkacağına dair henüz bilgi verilmedi.

Tinder, 2018 içinde, ücretli kullanıcılarında yaşadığı %38’lik artışla başarılı bir dönem geçirdi. Şimdi ise kullanıcı sayısını artırmak için Lite uygulama gibi yöntemlerle başarısını genişletmeyi planlıyor.

Tinder geçtiğimiz aylarda, şirketin kazancından pay isteyen üst düzey yöneticilerle yaşadığı çatışma nedeniyle zor dönemler geçirmişti. Yöneticilerin işten çıkarılmasıyla sonuçlanan süreç mahkemeye de taşınmıştı.

John Wick için strateji oyunu geliyor

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler