Ana sayfa Genel John Wick için strateji oyunu geliyor

John Wick için strateji oyunu geliyor

Büyük beğeni toplayan sinema filmi serisi John Wick için sıra tabanlı bir taktik/strateji oyunu duyuruldu.

Mafya tarafından yönetilen bir dünyada, efsanevi bir tetikçi olan John karakteri, üçüncü sinema filmiyle vizyona girmeye hazırlanıyor. Bu sırada piyasaya çıkacak video oyunu ise, bu süper karakterin etkileyici dövüş ve çatışma tarzını oyun severlere ulaştıracak.

Thomas Was Alone oyununun yapımcısı Bithell Games tarafından hazırlanan oyunda XCOM’dan alışık olduğumuz sıra tabanlı çatışma sistemi karakterin dünyasına uyarlanacak.

Hem silahlı çatışmaların hem de yakın dövüşün simüle edileceği oyunda karakter farklı hamlelerle kalabalık düşman gruplarını elimine edebilecek.

Ancak oyunda her hamlenin bir bedeli ve sonuçları olacak. Oyuncu bu sonuçları analiz ederek hareket etmek zorunda kalacak. Aksi halde yaralanıp hasar alması söz konusu olacak.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

John Wick 3’ü izleme rehberi

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

ESET NOD32 Antivirus yazılımı ile tehlikelere karşı korunun!

ESET, NOD32 Antivirus yazılımıyla sizi güncel tehlikelere karşı korumayı vadediyor. Ürünün kutusunun içinden çıkan kod ile yazılımı rahatlıkla kurabiliyor ve ardından güncelleyebiliyorsunuz. Sonrasında, tehlikelerle...

Son Haberler