TikTok paylaşımı hayatını kararttı: İşte o görüntü!

Tiktok gizlilik ayarlarını değiştirdi!

Sosyal medya fenomenlerinden bir tanesinin TikTok paylaşımı hayatını kararttı. Peki ne oldu da böylesine ağır bir sonuç ile karşılaştı. İşte merak edilen bütün ayrıntılar.

TikTok paylaşımı yapmak artık hayatın bir parçası haline geldi. Bazı içerikler kullanıcıları güldürmeyi başarırken kimileri ise başına büyük işler açıyor. Mesela geçtiğimiz günlerde süt banyosu rezaleti ortaya çıkmıştı. Bir süt fabrikasında çalışan işçi süt banyosu videosu çekmişti. Bunun üzerine başına gelmeyen kalmadı.

Başka bir yerde ise dönerle dans rezaleti gündem olmuştu. Burada da sağlık ve yiyecek ile ilgili tüm kurallar altüst edildi. Her iki paylaşıma da yoğun bir şekilde ceza geldi. Ayrıca buna izin veren işletme sahiplerine ağır cezalar verildi. Şimdi ise buna bir yenisi daha eklendi.

Fırıncı TikTok fenomeni gündeme oturdu

Günlük hayatında fırıncı olan bir TikTok fenomeni, başına geleceklerden habersiz bir şekilde paylaşımda bulundu. Mersin’in Tarsus ilçesinde yaşayan bu fırıncı, paylaşımında ekmeğin ortasını ayırdı. Ekmeği açtıktan sonra içerisine dondurma çubuğu koydu.

TikTok paylaşımı
Videonun sonunda bu kişi dondurma çubuğunu pişmiş ekmeğin içerisinden çıkararak yalamaya başladı. Bu görüntüler üzerine büyük bir tepki yaşandı. İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte polis ve zabıta ekipleri operasyon yaptı. Operasyon sonucunda hem fırın sahibi hem de bu çalışan ciddi bir ceza aldı.

TikTok insan kaçakçılarının yeni adresi oldu: İşte kan donduran reklam!

Fırının sahibine 18 bin 383 TL ceza kesildi. Ayrıca 30 gün boyunca bu fırının kapalı olacağı söylendi. Yani hem fırıncı hem de çalışan ağır bir ceza almış oldu. Fırın çalışanı ekmeği sadece kendisi için yaptığını söylese bile bu onu kurtarmadı. Sizce verilen ceza fazla mı?


TikTok paylaşımı hayatını kararttı: İşte o görüntü!” için bir yorum

  1. Konuşmanın korkulduğu bir yerde video paylaşımı ne demek ki ? Listeye beni de yaz demek oluyor herhalde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir