Ana SayfaGenelTikTok altı yeni müzikal filtre ekliyor! İşte detaylar

TikTok altı yeni müzikal filtre ekliyor! İşte detaylar

Bugünden itibaren TikTok, daha fazla etkileşim vaat eden yeni müzik temalı filtreler sunuyor. Bunlardan ilki olan Müzik Görselleştirici şu anda kullanıma hazır. Filtre, bir şarkının ritmine göre filtreyi canlandıracak gerçek zamanlı vuruş izleme yazılımı içeriyor.

TikTok, platformuna daha fazla etkileşim vaat eden yeni müzik temalı filtreler ekliyor. Özelliklere TikTok’un Yaratıcı Efektler bölümündeki özel Müzik sekmesinden erişebilirsiniz. Uygulamada, gökyüzünde birkaç gezegenle birlikte mor bir arka plan karşınıza çıkıyor. Orta plandaki çokgen bir manzara müziğin ritmine göre titreşiyor. Platformun mudavimleri yeni filtreleri yüksek ihtimalle sevecek. Filtre, TikTok’un müzik kütüphanesindeki tüm seslerle çalışıyor ve küresel olarak tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir. İnsanların filtreyi kullanmaya başladığını uygulamada görebilirsiniz.

TikTok altı yeni müzikal filtre ekliyor! İşte detaylar

TikTok, önümüzdeki haftalarda beş yeni efekt daha sunacak. Bunlardan biri, hareketsiz görüntüleri bir şarkının ritmine senkronize etmenize olanak tanıyacak. Bir diğeri, video geçişlerine animasyonlu metin katmanları eklemenize izin verecek. Sonra, muhtemelen yeni filtrelerin en havalısı olan Müzik Makinesi var. Bu, şarkılarınızı davul vuruşlarından ve diğer seslerden oluşturmanıza olanak tanıyacak. Ayrıca bir BPM kaydırıcısı ve beş tek vuruşlu efekt mevcut olacak. TikTok’un haber odası hesabında tüm özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Yeni filtreler oldukça küçük eklemeler. Uygulamayı kökten değiştirecek özelliklere sahip şeyler değil. Ancak müziğin platformun kimliği için ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, özelliklerin popülerleşmesi zaman almayacaktır.

Mobil bölümünü kapatan LG hangi alanda yatırım yapacak: Her kafada soru işareti

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting