Ana SayfaGenelThe Witcher'ın başrolü değişiyor!

The Witcher’ın başrolü değişiyor!

The Witcher önümüzdeki yıla kadar geri dönmeyecek olsa da, Netflix şovu dördüncü sezon için yeniledi ve büyük bir değişiklik duyurdu. Cumartesi günü, yayın devi, Açlık Oyunları film dizisinde Gale Hawthorne rolüyle tanınan Liam Hemsworth’un, Rivia’nın kahramanı Geralt olarak Henry Cavill’in yerini alacağını söyledi.

The Witcher’ın başrolü değişiyor!  İki oyuncu, sosyal medyada oyuncu seçimi değişikliği hakkında paylaşımda bulundu.

The Witcher 3. sezon

Cavill, Instagram’da “Rivialı Geralt olarak yolculuğum hem canavarlarla hem de maceralarla doluydu ve ne yazık ki madalyonumu ve kılıçlarımı bırakacağım” dedi. “Benim yerime fantastik Bay Liam Hemsworth Beyaz Kurt’un mantosunu alacak. En büyük edebi karakterlerde olduğu gibi, meşaleyi Geralt’ı canlandırmak için harcadığım zamana saygıyla ve Liam’ın bu konudaki tavrını görmek için coşkuyla devrediyorum.”

The Witcher oyunu hayranlarına müjde!

The Witcher’ın başrolü değişiyor!

Cavill, ayrılma nedenini açıklamadı. Bu haftanın başlarında aktör, Black Adam’daki son küçük rolünün ardından Superman’i oynamaya devam edeceğini doğrulamıştı. Netflix, 2018’de Cavill’i Geralt of Rivia olarak seçti. Oyuncu, yıldız gücünü diziye vermenin yanı sıra, rol hakkında röportaj yaptığı her seferinde açıkça görülen, seriye gerçek bir aşk getirdi. 2019’da Polygon’a verdiği demeçte, “Gerçekten Geralt’a, onun kim olduğuna ve doğasına, özellikle kitaplardan bir bağlantı hissediyorum” dedi.

The Witcher

Netflix, The Witcher’ın dördüncü sezonu için bir çıkış tarihi paylaşmadı. Üçüncü sezon çekimleri bu yılın başlarında başladı. Şirket, geçtiğimiz günlerde düzenlediği Tudum hayran etkinliğinde dizinin 2023 yazında geri döneceğini söyledi. Bu arada hayranlar, Michelle Yeoh’un başrolde olduğu ve 25 Aralık’ta başlayacak olan The Witcher: Blood Origin adlı bir prequel serisini izlemeyi dört gözle bekleyebilirler.

Telegram, iOS cihazlar için yeni uygulamasını duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting