The Last of Us hayranları için kötü haberler üst üste geliyor

HBO The Last of Us dizisi 15 Ocak'ta başlıyor

Oyun dünyasının son yıllardaki en popüler isimlerinden biri haline gelen The Last of Us’tan hayranlarını üzen haberler geldi.

The Last of Us hayranları için kötü haberler üst üste geliyor. Geçtiğimiz hafta düzenlenen PlayStation Showcase etkinliği Naughty Dog stüdyosunun herhangi bir duyuruda bulunmamasıyla dikkat çekti. Bu durum birçok kişinin, stüdyonun Last of Us adlı çok oyunculu oyun hakkında daha fazla bilgi paylaşacağı beklentisini karşılamadı. Daha fazla detay öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor.

HBO 'The Last of Us' filmi çok beğenildi

Naughty Dog stüdyosunun Twitter hesabından paylaşılan bir açıklamada, “Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla gurur duyuyoruz, ancak geliştirme süreci devam ederken, oyun için en iyi seçeneğin ona daha fazla zaman tanımak olduğunu anladık” ifadelerine yer verildi. Bu bağlamda, 8 Haziran’da (stüdyo geçen yıl projenin kavramsal sanatını ilk defa bu tarihte paylaşmıştı) ya da 14 Haziran’da (The Last Of Us’un PS3’e gelmesinin 10. yıl dönümü) Summer Game Fest’te Naughty Dog’dan çok fazla bilgi duyacağımızı düşünmek pek de gerçekçi değil.

The Last of Us dizisi

The Last of Us hayranları için kötü haberler üst üste geliyor

Ocak ayında bir blog yazısında yayınlanan bilgilere göre stüdyo başkanı ve The Last of Us‘un yaratıcısı olan Neil Druckmann, stüdyonun “hırslı The Last of Us çok oyunculu oyunu hakkında bazı detayları bu yıl içerisinde paylaşmaya başlayacağız” dedi. Bu durum, stüdyonun oyunun 2023 yılında piyasaya sürme planı olmadığına işaret ediyor. Her ne olursa olsun, Naughty Dog’un, işleri doğru yapmak için gerektiğinde daha fazla zaman harcaması olumlu bir durum. Stüdyonun, The Last of Us Part 1’in PC platformundaki eksik çıkışı gibi, gerektiğinde daha fazla zaman harcaması gereken bir oyunu piyasaya sürmek istemeyeceğini biliyoruz.

Last of Us Part 2

Naughty Dog’un Twitter’dan yaptığı açıklamanın hemen ardından, Bloomberg bir rapor yayınladı. Bu rapor, çok sayıda isimsiz kaynağa dayanıyor ve projenin iptal edilmediğini, ancak üzerinde çalışan birçok geliştiricinin başka projelere yönlendirildiğini belirtiyor. Günümüzde, Naughty Dog’un gelecek adımlarını değerlendirdiği “küçük bir ekip” projenin üzerinde çalışıyor. The Last of Us hayranları için kötü haberler üst üste geliyor.

Samsung Galaxy F54 özellikleri neredeyse belli oldu


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir