The Evil Within 2, beklenenden daha zor olabilir


Oyun dünyasının önemli isimlerinden biri olan Shinji Mikami, The Evil Within 2 hakkında önemli bilgiler verdi. İşte detaylar.

Korku oyunları denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Shinji Mikami, yeni projesi The Evil Within 2 hakkında konuştu. Oyunun yönetmen koltuğunda oturan John Johanas ile birlikte Famitsu’ya bir demeç veren Mikami, The Evil Within 2’nin senaryo odaklı bir oyun olduğunu dile getirdi.

Mikami, The Evil Within’in devam oyununda senaryoya odaklanmak istediklerini belirterek, korku detayını ise ikinci plana ittiklerini söyledi. Oyunculara daha özgür bir oynanış sunmak istediklerini söyleyen Mikami ve Johanas korku öğelerini aksiyon öğeleri ile birleştirdiklerini belirttiler.

Oyunda Casual, Survival ve Nightmare olmak üzere 3 farklı zorluk seviyesinin bulunduğu açıklanırken, en kolay seviye olan Casual’ın bile oyuncuları zorlayabileceği belirtildi. Mikami, oyuncuların zorluk seviyesinden ötürü oyunu bırakmamaları gerektiğini söyledi.

PlayStation 4, PC ve Xbox One için eş zamanlı olarak yayınlanacak olan The Evil Within 2 13 Ekim’de raflardaki yerini alacak.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git