The Boys 4. sezon ne zaman yayınlanacak

the boys 1

Amazon’un en popüler dizisi olan The Boys’un 3. sezonu fırtına gibiydi. Öyle ki dizinin fanları şimdiden yeni sezonu iple çekiyorlar. Peki dizinin yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar.

The Boys 4. sezon ne zaman yayınlanacak? Amazon’un en popüler dizilerinden biri olan The Boys’un yeni sezonu için geri sayım devam ediyor. Dizinin kadrosunda Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr, Erin Moriarty, Dominique McElligott, Jessie T. Usher, Laz Alonso ve Chace Crawford gibi isimler yer alıyor. Garth Ennis’in aynı isimli eserinden uyarlanan Süper kahraman dizisi, Darick Robertson tarafından tasarlandı.

boys

Hatırlanacağı üzere üçüncü sezonun finali bu yılın ilk çeyreğinde yayınlanmıştı. Bu final bölümünden sonra herkes 4. Sezonu beklemeye başladı. Peki 4. Sezon ne zaman yayınlanacak? İşte asıl merak edilen soru bu.

the boys

The Boys 4. sezon ne zaman yayınlanacak

Öncelikle şunu belirtelim. Dizi hayli popüler olduğu için Amazon daha 3. Sezon yayınlanmadan 4. Sezon onayını zaten vermişti. Yani dizinin devamının gelip gelmeyeceği ile ilgili bir sorun söz konusu değil.

the boys 1

Normal şartlarda dizinin 4. Sezon bölümlerinin 2023 Şubat ayı gibi yayınlanması bekleniyordu. Fakat malum şartlardan ötürü bu tarihin birkaç ay geri sarkabileceği düşünülüyor.

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan bir raporda da The Boys’un yeni sezonu için 2024’nin ilk çeyreği işaret edilmişti. Elbette yine de bekleyip göreceğiz.

Tim Cook Epic ile mücadelesi hakkında konuştu: “İleriye bakacağız”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir