Telefon ile özelleştirilebilen ilginç çanta Pix!

maxresdefault 9

Bağışlar ile projeleri hayata geçiren Indiegogo sitesinde bugün ilginç bir projeye başlandı. Akıllı telefonlar ile özelleştirilebilen ilginç çanta Pix, kullanıcılara tarzını ortaya koymalarını sağlıyor.

Son yıllarda Indiegogo ve Kickstarter üzerinde oldukça ilginç projeler başlatılmış ve bunların çoğu hayata geçirilmişti. Bugün ise bir çanta projesi Indiegogo‘daki yerini aldı. Aslen Ukraynalı olan Sergii Iezdin tarafından hayata geçirilen bu çanta projesi, kişiselleştirmenin çantalarda da yapılabileceğini gözler önüne seriyor.

Pix çanta ezber bozuyor!

Akıllı telefonlar ile kişiselleştirilebilen bu çantanın dış yüzeyinde LED’ler yer alıyor. Bu LED’leri dilediğiniz şekilde yönetebiliyorsunuz. İster bir kalp, ister Mario veya isterseniz de sevdiğiniz herhangi bir karakteri çantanızın görünümü yapabiliyorsunuz.

Tarzını ortaya koymak isteyen kişiler için geliştirilen bu çanta; gri, siyah, camgöbeği, sarı ve eflatun renk seçeneklerine sahip. Bu renk seçeneklerinin yanında 16 milyon renk seçenği ile bu çantanın dış bölümü özelleştirebileceğinizi belirtelim.

Merakla beklenen GameShell satışa sunuldu!

Ayrıca üreticinin söylediğine göre bu çantanın dış yüzeyindeki LED paneller kırılmıyor. Yani çantayı dilediğiniz gibi bükebilirsiniz. Bu projeye 208 dolar bağış yaparak bu ilginç çantaya 2019’un ilk aylarında sahip olabilirsiniz.

Eğer çantaya bağış yaparak sahip olmak istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Pix