Ana Sayfa Cep Telefonu Galaxy Note II'ye Özel Çanta Üretildi

Galaxy Note II’ye Özel Çanta Üretildi

Samsung Electronics ile New York’lu tasarımcı Alexander Wang, aylar süren işbirliğininsonucu olan ve Samsung GALAXY Note II’nin yaratıcı çizim araçlarını kullanarak tasarlanan özel tasarım çantayı tanıttılar. Sınırlı sayıda üretilen Alexander Wang Wallie egzersiz çantası, bir cep telefonu kullanılarak oluşturulmuş dünyanın ilk çantası olma özelliğine de sahip.

Tüm dünyada satışa sunulacak olan çantanın satışından elde edilecek bütün gelir, sanatı kullanarak risk-altındaki çocuk ve gençlerin yaratıcı yeteneklerini geliştirmeye çalışan ödüllü ve ABD çapında kabul görmüş bir hayır kuruluşu olan Art Start için kaynak yaratmak üzere kullanılacak.

Çanta hakkında konuşan Alexander Wang “Soyut baskı, gerçekten de New York kentinin enerjisini yakalıyor,” diyerek şunları ekliyor: “Bu işbirliği, teknoloji ile tasarımın beklenmedik ama gerçekten anlamlı bir şekilde nasıl bir araya gelebileceğinin harika bir örneği. Art Start’ın yaratıcılık ve sanat konusundaki misyonu benim için gerçek bir ilham kaynağı ve böyle bir projeyle onlara destek vermek gerçekten heyecan verici” diye konuştu.

GALAXY Note II x Alexander Wang (2)

Sanatı kullanarak yaşam kurtarmaya ve toplumları dönüştürmeye çalışan kâr amacı gütmeyen New York merkezli Art Start kuruluşu; 5 – 21 yaş arası risk altında bulunan çocuk ve gençlere odaklanan yaratıcı sanat atölyelerini desteklerken, bir yandan genç katılımcılarının yetenek ve yaratıcılıklarını ve geliştirirken diğer yandan da onlara yaşamlarında anlamlı fırsatlar peşinde koşmak konusunda özgüven vermeyi de hedefliyor.

GALAXY Note II x Alexander Wang (4)

 

GALAXY Note II x Alexander Wang (3)

 

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting