Ana SayfaGenelSync :  Gelişmiş cihaz yönetimi çözümleri sunacak

Sync :  Gelişmiş cihaz yönetimi çözümleri sunacak

Web kameraları, kulaklıklar ve Logi Dock ile uyum içinde çalışabilen Sync , home ofislerden kişisel çalışma alanlarına kadar uzanan geniş kullanım alanıyla kapsamlı cihaz yönetimi çözümleri sunuyor.

 Logitech, günümüzde oldukça yaygınlaşan hibrit çalışma alanlarını geliştirmeye yönelik tasarladığı, cihaz yönetimi platformu olan Sync için yeni bir güncelleme yayınladı. Sync artık web kameraları, kulaklıklar ve bağlantı istasyonları gibi kişisel cihazları desteklerken, IT departmanlarının, konferans odalarını ve çalışma alanlarını tek bir bulut tabanlı ara birimden yönetmesini kolaylaştırıyor.

Sync

IT çalışanlarının yarısından fazlasının uzaktan çalıştığı, çalışanların %83’lük bir çoğunluğunun ise hibrit çalışma düzenini tercih ettiği günümüzde; hibrit çalışma üretkenliği ve çalışan memnuniyetini artıran bir iş modeli olarak öne çıkıyor.

Ne var ki IT departmanında çalışan profesyoneller için uzaktan gelen destek talepleri, çalışanları uzaktan çalışma süreçleri konusunda eğitme ve ofiste yer alan cihazlar ile ofis dışı cihazların yönetimi ve bakımı için gereken bağlantının karşılanamaması gibi çeşitli zorlukları da beraberinde getiriyor.

Sync

Logitech Sync, IT departmanlarının çalışma alanlarında kullandığı tüm ekipmanlarını Logi Tune ile birlikte toplu bir şekilde kayıt altına almasını sağlarken, cihazların durumu hakkında görünürlük elde etmelerine yardımcı oluyor ve nihai kullanıcıların Logitech web kameralarını, kulaklıklarını ve Logi Dock’larını kişiselleştirmelerine olanak tanıyor.

IT çalışanlarının yürüttüğü süreçleri önemli ölçüde kolaylaştıran Logitech Sync, farklı noktalarda çalışan ekiplerin desteklenmesi sürecinde yaşanan sorunları da  ortadan kaldırıyor. Sync yazılımı sayesinde IT yöneticileri, web tabanlı tek bir platform aracılığıyla, şirketteki tüm aygıtların yazılımlarını güncelleyebilir, tüm video konferans odalarına ve benzer şekilde tüm kişisel cihazlara erişerek yeni özellikler ekleyebilir ve böylece yaşanan sorunlara fiziksel temas olmadan uzaktan, tek bir platformdan kontrol ederek büyümeden müdahale edebilir.

Sync, Microsoft Teams, Zoom ve Google Meet gibi en çok kullanılan bulut tabanlı görüntülü konferans platformları ile uyum içinde çalışıyor ve IT ekiplerinin tüm cihazlarında görünürlük elde etmelerini sağlıyor.

Sync

IT yöneticilerinin veriye dayalı ve çözüme yönelik kararlar almalarına yardımcı olmak amacıyla toplantı odasındaki doluluk oranı gibi önemli bilgiler sunan Logitech Sync, ofis ortamlarını en verimli şekilde düzenlemek isteyen kurumların; çalışma alanlarını görüntülü konferans yöntemlerine uygun olarak yeniden tasarlama, geniş alanları daha etkin kullanmak için küçültme ve verimsiz kullanılan alanları iptal etme kararlarını vermelerine yardımcı olacak bilgileri sunuyor.

Uçuşlar 5G yüzünden iptal ediliyor: Kaza endişesi var

Ecevit BIKTIM
Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting