Ana SayfaDonanımJabra ve Cisco’dan İki Yeni Cİhaz

Jabra ve Cisco’dan İki Yeni Cİhaz

Hands-free ses çözümleri alanında dünya lideri Jabra, Cisco ile ortak çalışmalarının sonucunda, Windows ve sanal ortamlarda çalışma hayatını geliştirecek yeni cihazlarını tanıttı.  Yeni kompakt ofis hoparlörü ile kablosuz DECT el terminali, Türkiye pazarına Tesan İletişim kalitesi ve güvencesiyle sunulacak.

Hands-free (eller serbest) iletişim alanının lider firması Jabra, Cisco Jabber deneyimini geliştirecek biri kompakt ofis hoparlörü, diğeri kablosuz DECT el terminali, iki yeni cihazla tüketicilerinin karşısına çıkıyor. Türkiye distribütörlüğü Tesan İletişim tarafından yapılan Jabra, bu iki yeni cihazla ses teknolojilerindeki ileri mühendislik altyapısını, ödüllü tasarım anlayışını ve yazılım entegrasyon yeteneklerini ortaya koyuyor. Cisco Developer Network (Cisco Geliştirici Ağı) içinde ortak çalışma sistemleri kategorisinde “tercih edilen çözüm geliştiricisi” olarak anılan Jabra, bu iki yeni cihaz için de Cisco uyumlu çalışabilirlik testlerinden geçti.JABRA_SPEAK_450_FOR_CISCO_IMAGE

Cisco uyumlu Jabra Speak 450, Cisco Jabber kullanıcılarına çalışma alanlarını konferans odasına çevirme ve eller-serbest tele-konferansın yanı sıra üstün ses kalitesinin sağladığı yüksek verimlilikten faydalanma olanağı yaratıyor. Cihaz, en son Bluetooth teknolojisi sayesinde akıllı ve mobil telefonlar, tabletler gibi başka cihazlarla da bağlantı kurabiliyor. Cisco için üretilen Jabra Handset 450 ise geleneksel telefon kullanıcı gereksinimlerini kablosuz DECT esnekliği ve rahatlığı ile birleştiriyor. Her iki ürün de Cisco Plus Program’ın bir parçası olarak Cisco global fiyat listesi üzerinden alıcılara sunuluyor.

JABRA_HANDSET_450_FOR_CISCO_IMAGE

Jabra, Cisco ile çok yakın işbirliği içinde, Cisco’nun geniş “ortak çalışma çözümleri” yelpazesinin konumlandırılmasını hızlandıracak gelişmiş çözümler sunuyor. Bu iki yeni cihazla Jabra ve Cisco, kullanıcılarına “thin client” ve “Windows PC” üzerinden, Birleşik İletişim’i (Unified Communications) etkin, yüksek kaliteli masaüstü ses aksesuarları ile daha efektif ortak çalışma seçenekleri sağlıyor. Aynı zamanda Jabra, Cisco’nun müşteri hizmetleri ve tatmini konusundaki kararlılığını da benimsiyor. Bu doğrultuda Cisco tarafından belirlenen kriterler üzerine hazırlanan uyumlu çalışabilirlik doğrulama testlerini tamamlamasının yanında 7×24 müşteri desteği veriyor.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU