Steam yeni bir indirim dönemi başlattı, yetişen alır!

Steam yaz indirimleri 2020

Dünyanın en popüler oyun platformlarından biri olan Steam, yeni bir kampanya müjdeledi. İşte indirimli fiyattan satılan oyunlar ve geçici süreyle satın alınabilecek fiyatları.

Steam yeni bir indirim dönemi başlattı, yetişen alır! Geçtiğimiz yıl oyunseverler için iyi bir sene olmadı. Geçen seneye kadar Steam üzerinden satın alınan oyunların fiyatları, dünya satış fiyatlarının TL’ye çevrilmiş hallerine göre bir hayli uygun kalıyordu.

Steam yaz indirimleri

Örneğin, dünya genelinde 50 dolar karşılığında satışa sunulan bir oyun, 1 dolar = 15,00-TL kuru civarındayken ülkemizde 750,00-TL gibi bir fiyattan satılması gerekiyorken, Steam’in fiyat öneri aracı sayesinde 150,00-200,00-TL gibi fiyatlardan alınabiliyordu. Ancak Steam’in bu aracın döviz kurunda değişime gitmesiyle birlikte, fiyatlar da epey yükselmiş oldu.

Steam yaz indirimleri 2020

Steam yeni bir indirim dönemi başlattı, yetişen alır!

Yeni yılla birlikte yeni oyunlar oynamak isteyen oyunseverler içinse, en önemli dönem kampanya dönemleri haline geldi. İşte yine öyle bir dönemden geçiyoruz ve Steam bir kez daha birçok oyunun fiyatında indirime gitti.

steam

Kısa süreli yeni kampanyaya baktığımız zaman, Cyperpunk 2077’nin fiyatının 249,00-TL’den 124,50-TL’ye düştüğünü görüyoruz ki u %50’lik bir indirim manasına geliyor. İndirim oranı anlamında en büyük şansı sunansa Sid Meier’s Civilization 6 oldu. Düne kadar 219,00-TL’den satışa sunulan bu oyun, %90’lık indirime girerek kısa bir süre için fiyatını 21,90-TL’ye çekti.

Fiyatına önemli oranda güncelleme getiren bir diğer oyunsa Borderland 3 oldu. Bu oyunun fiyatında %80’lik indirim uygulayan şirket, kısa bir süre için 309,00-TL’lik fiyatı 46,35,00-TL’ye çekti. Diğer indirim ve kampanyalar için Steam’i ziyaret edebilirsiniz.

Exynos 2200 gücü ile şaşırtmaya devam ediyor!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir