Steam yaz indirimleri 2020 başladı!

Steam yaz indirimleri 2020

PC oyuncularının merakla beklediği Steam yaz indirimleri 2020 başladı. Bu indirim furyasında birbirinden güzel oyunun fiyatı düşüyor.

PC oyuncularının beklediği gün geldi çattı. Steam yaz indirimleri 2020 bu yıl bomba gibi başladı. Birbirinden güzel oyunları komik denecek kadar düşük fiyattan oyuncular ile buluşturmaya başlayan Steam, özellikle Türkiye’deki oyuncuların gönlünü fethedecek gibi görünüyor.

Türkiye’de özellikle de konsol tarafında oyun fiyatlarının 499 TL gibi insanın aklıyla dalga geçer seviyeye gelmesinin ardından, oyun oynayamaz olmuştuk. Konsol sahipleri maalesef ki bu süreçte konsollarını elden çıkarıp PC’ye geçmişti. Konsoldan PC’ye geçen oyuncuları Steam’in indirimi ile daha iyi anlıyoruz diyebiliriz.

Steam yaz indirimleri 2020

20 TL’ye 40 TL’ye birbirinden güzel AAA yapımları bu indirim furyasında satan Steam, resmen kaçırılmayacak indirim diye buna denir diyor. Bu süreçte Mortal Kombat 11, Street Fighter, Max Payne serisi, Doom serisi, Star Wars serisi, The Witcher serisi, PUBG, Red Dead Redemption 2 ve Borderlands serisi uygun fiyatlar ile satılıyor.

Ayrıca Steam, 60 TL değerinde yapacağınız satın alımda ilave 10 TL indirim de sunuyor. Steam’in birbirinden güzel indirimlerini sunduğu sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Cyberpunk 2077 fragmanı yayınlandı! Oyun taş gibi olacak!

Steam’in bu hamlesine karşılık her hafta ücretsiz oyun dağıtan Epic Games’in ne yapacağı henüz bilinmiyor. Epic Games de böyle agresif bir kampanya uygulayıp rakibi ile rekabet etmek isterse, PC oyuncularının keyfi ikiye katlanır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir