Ana SayfaGenelStarlink fiyatı sonunda düşüyor

Starlink fiyatı sonunda düşüyor

Elon Musk’ın SpaceX tarafından sağlanan uzaydan internet hizmeti Starlink, müşterilere bazı iyi haberler veriyor: “yerel piyasa koşulları” nedeniyle aylık abonelikleri düşürüldü.

Starlink fiyatı onunda düşüyor. Enflasyon nedeniyle her şeyin daha pahalı hale geldiği bir zamanda fiyat indirimi memnuniyetle karşılanıyor. Duyuruda, “Yerel piyasa koşullarınızdaki fiyat indirimi faktörleri ve müşterilerimiz arasındaki satın alma gücü paritesini yansıtması amaçlanıyor” deniyor.

Starlink projesi iptal edilme

Dünyanın dört bir yanındaki yerlerden indirimler bildiriyor. Örneğin, Reddit’te Birleşik Krallık’taki bir kişi, aylık ücretlerinde 75 pound (89 poundan), Meksika’da 1,100 dolar MXN’ye (2.299 dolar MXN’den) ve Almanya’da 80 euroya (100 eurodan) bir düşüş bildirdi. Şili ve Brezilya’daki kullanıcılar ise %50 civarında fiyat indirimleri bildiriyor. Her ülkedeki Starlink’in ilgili hizmet sayfalarında bir kontrol noktası, yukarıdaki iddiaları destekler durumda.

Starlink 30 bin uydu

Starlink fiyatı sonunda düşüyor

Doların yabancı para birimlerine karşı değer kazandığı ABD’de durum daha az net. Nevada’daki bir kişi 85 dolara (110 dolardan) bir indirim yapıldığını bildiriyor, ancak Starlink’in kendi sayfalarında, donanım kitinin bir kerelik 599 dolarlık satın alınmasından sonra hala 110 dolarlık bir aylık abonelik fiyatı gösteriliyor. ABD’den olduğunu iddia eden birkaç kişi daha fiyat indirimi almadıklarını belirtiyor.

Starlink projesi güvenlik

Şimdiye kadar, indirimli aboneliklerin ardından hızda bir azalma veya katı veri sınırlarının eklenmesinden söz edilmiş değil.

SpaceX ve T-Mobile, bugün Elon Musk’ın “bağlantıyı artırma” planlarını duyurmak için hazır olacağı ortak bir etkinliğe ev sahipliği yapacak. Etkinliğin yeni fiyatlandırma ile herhangi bir ilişkisi olup olmadığı belli değil.

ROG Flow X16 : Liderliğe oynayanlar için tasarlandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting