Starlink internet kurulum ücreti ortaya çıktı

Starlink uçaklara internet

Starlink internet kurulum ücreti, uzun bir bekleyişin ardından ortaya çıktı. Herkes fiyatların ne kadar olacağını fazlasıyla merak ediyordu.

Starlink internet kurulum ücreti yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Elon Musk tarafından kurulan SpaceX şirketi Falcon 9 roketleri ile birlikte düzenli olarak uydular gönderiyordu. Bu uyduların amacı uzaydan dünyaya doğru internet vermekti. Bunu gerçekten de başardılar ve çok ciddi bir gelişme kaydettiler.

Şu anda yavaş yavaş kurulum ve abonelik işlemleri yapılıyor. Buna göre bir müşteri, Starlink için ne kadar ücret ödediğini ortaya çıkardı. Fiyatlar bu müşterinin söylediğine göre gerçekten oldukça yüksek.

Starlink kurulum ücreti bakın ne kadar oldu

Yapılan tüm çalışmalar bir  sonuca vardı ve Starlink projesi başarıya ulaştı. Bu başarı ile birlikte aynı zamanda fiyatlar teker teker ortaya çıktı. Buna göre Starlink paketi için aylık 130 Kanada doları yani 783 TL ödenmesi gerekiyor.

Starlink internet kurulum ücreti

Bunlara ek olarak kurulum paketi için 820 Kanada doları yani 4944 TL ödeme yapılması şart. Bu fiyatlara bakıldığında, gerçekten de çok yüksek bir ücretlendirme olduğu görülüyor. Fiyatların böyle yüksek olması zaten ilk etapta beklenen bir durumdu.

Özellikle kırsal alandaki insanların da bu projeden yararlanacak olması en büyük avantajlar arasında yer alıyor. Muhtemelen ilerleyen dönemlerde bir miktar daha fiyat düşüşü olacak. Ancak o vakte kadar sadece sınırlı sayıda kişi bu hizmetten yararlanabilecek. Sizce bu fiyatlar uygun mu? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir